PageZone hostings turpina pārsteigt

pagezone.euČetrus gadus izmantoju PageZone.eu  webhostinga pakalpojumus. Iesākums bija cerīgs un daudzsološs. Atsaucība, ja vajadzēja risināt problēmas. Vienīgi – vasaras beigās gadījās, ka kāds PageZone nepārbaudīja rēķinu faktisko nomaksu. Sūtīja atgādinājumus, kaut rēķini bija laikus nomaksāti. Pēc tam PageZone atvainojās un sadarbojāmies tālāk.

Bet šovasar notika kas negaidīts. PageZone.eu regulāri piesūtīja rēķinus, bet vispirms nekāda reakcija un apmaksātiem rēķiniem – atkal sūtīja atgādinājumus par itkā nenomaksātiem rēķiniem un draudot bloķēt kontu. Pēc tam, protams, kontus arī nobloķēja, kaut PageZone klientu zonā uzrādījās, ka rēķini nomaksāti. PageZone jau kopš jūlija beigām nav “sasniedzams” ne pa norādīto kontaktelefonu, ne e-pastu, ne arī pa parasto pastu. Tādēļ nevarēju arī dabūt “galus” lai savu domēnu pāceltu uz citu webhostinga pakalpojumu sniedzēju. Labi vēl, ka varēja novilkt savu weblapu datu kopijas – nav visa informācija jāatjauno no nulles.

Bet kronis visam šajās dienās:  PageZone.eu man draud nobloķēt kontus, kurus jau nobloķējuši vairāk kā mēnesi iepriekš. Laikam dators ieprogrammēts un darbojas “autopilotā”  un tiem cilvēkiem, kas tur biznesu bīdīja “pie kājas” pašu reputācija un lojalitāte pret saviem klientiem. Nav jau anonīmi “citplanētieši” – uz sadarbība slīguma ir konkrēta cilvēka vārds un paraksts.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather
rssyoutubeby feather

You may also like...