Ceļošana

Brīvajā laikā man patīk ceļot. Tie nav braucieni uz tālā un populārām siltajām zemēm, bet gan interesantu un skaistu vietu aplūkošana tepat Latvijā vai arī tuvākajās blakus valstīs – Lietuvā un Igaunijā, kur var pavisam viegli nokļūt ar automašīnu.

Katrā no šīm apmeklētajām vietām fotogarfēju un filmēju, arī no gaisa ar dronu. Par daudzām tām uzrakstu savus iespaidus un ievietoju šajā interneta vietnē piksens.com, sadaļā CEĻOŠANA

Idejas savu braucienu galamērķim iegūstu vai nu televīzijā, redzot kādu intriģējošu sižetu un stāstu, vai arī izlasot internetā citu ceļotāju iespaidus un ieteikumus. Īpaši patīk, ja vietas apskate saistās ar “kāju izlocīšanu”- staigāšanu. Tādēļ nesatraucos, ja skaistajai vietai nevar ppiebraukt ar automašīnu, ja vien … līdz tai var aiziet kājām.

Ceru, ka arī mani iespaidi jūs pamudinās pašiem aizbraukt uz kādu jauku, skaistu un interesantu vietu tepat netālu, skatīt to ar savām acīm.

Zemāk redzamais manu ceļojumu aprakstu saraksts vēl nav pilnīgs. Plānoju to tuvākajā laikā papildināt, kā arī izveidot kā datorā lejuplādējamu failu – dokumentu. Nedaudz pacietības un atgriezieties vēl.

Jānis

08.11.2023.

Raksti par ceļošanu:

 …

Views: 243