Jauni interesanti kanāli Interaktīvajā televīzijā

Film-Zone Sākot ar 16.februāri, otrdienu, Interaktīvajā televīzijā notiks dažu TV kanālu maiņa.

Discovery World tiks nomainīts ar Discovery Turbo Xtra. Internetā var atrast ziņas, ka tas principā ir tas pats Discoery World, bet … paredzēts krievvalodīgai auditorijai un “gaisā” ir kopš pagājušā gada otrās puses.

Discovery Turbo Xtra pārsvarā paredzēts cilvēkiem, kuriem patīk aktīvs dzīves veids. Discovery Turbo Xtra savu programmu veido izmantojot Eurosport programmas, piemēram, pasaules auto tūres, Eiropas rallija čempionāts, žurnāla “Watts” apskati, Amerikas vīriešu kanāla Volocity sižeti (pārsvarā par tehniku un cilvēkiem ap to), kā arī citus sižetus par ēdienu gatavošanu, nekustamiem īpašumiem, finansēm un dažādiem hobijiem.

Savukārt kinomīļiem būs pieejams filmu kanāls FilmZone. FilmZone ir filmu kanāls, kas piedāvā dažāda žanra filmas: piedzīvojumu un spriedzes filmas, kā arī zinātnisko fantastiku un trillerus no lielajām Holivudas studijām. Kanālā skatāmas filmas no visas pasaules, kuras vēl pavisam nesen varēja skatīt uz lielā kino ekrāniem. Nesen uz īsu brīdi šis kanāls bija redzams (laikam testa režīmā) un mani pārsteidza ar patiesi labām filmām ļoti labā  (HD) kvalitātē.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather
rssyoutubeby feather

You may also like...