Pārsteigums no AULA un Kluba STUDIO 69

Mans stāsts būs ar to, kā šajās stresa un neziņas pilnajā laikā ir cilvēki, kuri pavisam, pavisam negaidot prot sagādāt ļoti patīkamas emocijas.

Tas viss sākās sen senos laikos pirms vairākiem mēnešiem, kad biļešu tirdzniecības vietnē www.aula.lv iegādājos biļetes uz dejas izrādi “Samaitātā”, kura veidota pēc tāda paša nosaukuma latviešu rakstnieces K.Račko grāmatas motīviem.

Izrāde bija paredzēta tajā “melnajā piektdienā” -13.martā, kad tika paziņots par dažādiem ieteicamiem ierobežojumiem, lai izvairītos no netīkamā vīrusa. Pirmais jautājums bija, vai izrāde vispār notiks?

Tādu jautājumu Facebook vietnē uzdevu Klubam “Studio 69”, kurā bija paredzēta izrāde. Ātri saņemu atbildi – viss atkarīgs no organizatora. Jautāju tālāk biļešu pārdevējam – “Aula”. Arī atbilde, ka viss atkarīgs no organizatora.

Pēc laiciņa saņēmu atbildi, ka izrāde notiks. Tagad bija mana kārta domāt – kā rezultātā izlēmu uz izrādi nedoties.

Par savu lēmumu nedoties uz dejas izrādi “Samaitātā” Facebook uzrakstīju Klubam “Studio 69”, norādot tieši kuras vietas pie galdiņiem paliks neaizņemtas. Mana “aizkadra” doma bija tāda – varbūt kādam citam negaidīti “nospīd” iespēja noskatīties šo izrādi, izmantojot atbrīvojušās vietas.

Man jau likās, ka ar to pašu šis jautājums ir “izsmelts”. Bet biju kļūdījies. Pēc pāris dienām sava e-pasta Inboxā ienāca vēstule biļešu tirgotāja “Aula”. Ar aptuveni šādu saturu: viņi respektē manu lēmumu neapmeklēt izrādi tā brīža apstākļos un tādēļ piedāvās biļetes uz kādu no nākošajām izrādēm, kolīdz būs zināms to datums.

Protams, ka piekritu šādam piedāvājumam. Rezultātā – pirms dažām dienām saņēmu nākošo piedāvājumu – no vairākām piedāvātajām izvēlēties konkrētu izrādi. Kad to biju izdarījis – vēl pēc dienas e-pastā saņēmu bezmaksas (!!!) biļetes uz izrādi jau potenciāl drošā laikā rudenī.

Negaidīti patīkami, ka šādā laikā gan “Aula”, gan Klubs “Studio 69” paši piedāvāja tomēr apmeklēt dejas izrādi  “Samaitātā”. Vēl jo vairāk tādēļ, ka tā bija mana paša izvēle nedoties uz izrādi, kura notika un pat nebiju domājis atprasīt naudu par neizmantotām biļetēm.

Piebildīšu, ka pat speciāli gatavojos izrādei – digitālajā bibliotēkā internetā atradu un izlasīju K.Račko romānu “Samaitātā”. Ar daudzām dziļām un uz pārdomām rosinošām dzīves mācībām.    

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmailby feather
rssyoutubeby feather

You may also like...