GARMIN-NUVI-52LMAutovadītāji aizvien biežāk izvēlas lietot GPS navigācijas ierīces, lai atrastu ātrāko ceļu uz izvēlēto galamērķi. Prasmīgi lietojot GPS navigācijas ierīces vairāk uzmanības var veltīt satiksmei uz ceļa. Nav arī jāuztraucas, ka var „palaist garām” vajadzīgo krustojumu.

Viens no kritērijiem pēc kā izvēlas GPS auto navigācijas ierīces ir kartes datu bāze: teritorijas pārklājums, informācijas daudzums un detalizācijas pakāpe, atbilstība faktiskajai situācijai un karšu atjaunošanas iespējas.

Pērkot GARMIN auto GPS navigācijas ierīci var izvēlēties lētāko modeli, bet tad jāmaksā par katru kartes atjaunošanas reizi, vai arī pirkt nedaudz dārgāku, kura cenā jau iekļauta maksa par beztermiņa kartes atjaunošanu. Kā raksta GARMIN kompānija – karšu atjaunošana tiek nodrošināta tik ilgi, kamēr strādās GPS ierīce vai arī eksistēs GARMIN kompānija.

Pērkot auto GPS navigācijas ierīci ar ieinstalētu karti vai arī pērkot karti atsevišķi, jārēķinās ar to, ka kopš ierīces un navigācijas kartes izgatavošanas pagājis kāds laiks, kā arī prece kādu laiku gulējusi izplatītāja plauktos. Tas nozīmē, ka kartē esošā informācija var būt novecojusi arī tikko pirktajā GPS navigācijas ierīcē.

Kā atjaunot GARMIN NUVI kartes

1.Datorā jāieinstalē GARMIN EXPRESS aplikācija. To var atrast internetā sekojot šai saitei: http://download.garmin.com/omt/express/B/GarminExpressInstaller.exe

Datoram jābūt vismaz ar 1 GB RAM, stabilu un ātru interneta pieslēgumu. Nederēs satelīta vai mobilais internets.

2.Pēc tam, kad datorā instalēts GARMIN EXPRESS – ieslēdz šo aplikāciju. Tā sāk meklēt pievienotās GARMIN GPS ierīces.

3.Datoram pievieno GARMIN GPS ierīci (izmanto USB savienojumu) un seko EXPRESS norādēm: izvēlas valodu un ļauj atrast un atpazīt pievienoto GPS ierīci.

4.Reģistrē GARMIN GPS ierīci, izmantojot sava e-pasta adresi.

5.GARMIN EXPRESS atrod jūsu navigācijas ierīcei atbilstošo programmatūru un kartes.

6.Piekrītot programmas lietošanas nosacījumiem (terms and conditions), aplikācija instalē GPS navigācijas ierīces jaunāko programmu. Tā nav karte, bet gan darbina pašu ierīci.

7.Ja GARMIN navigācijas ierīces cenā ir iekļauta arī kartes atjaunošana, tad GARMIN EXPRESS ielādēs un instalēs arī jaunāko karti (ja tā būs jaunāka par ierīcē esošo karti). Ar interneta pieslēgumu 20 Mbits kartes lejupielāde un instalēšana aizņēma apmēram 12 – 13 minūtes.

8.Jūsu rīcībā ir GARMIN NUVI GPS navigācijas ierīce ar jaunāko karšu materiālu.

Zemāk redzams video par to, kā atjaunot GARMIN navigācijas kartes izmantojot GARMIN EXPRESS

Ieteicams reģistrēties interneta vietnē www.garmin.com un izveidot savu lietotāja kontu. Tajā saglabājas informācija par jūsu GARMIN ierīces modeli un tajā ielādēto karti. Nepieciešamības gadījumā viegli uzzināt vai pieejama jaunāka karte, jauna programma pašai ierīcei vai arī ātri var sazināties ar GARMIN produkcijas atbalsta dienesta personālu gadījumos, ka rodas kāda problēma ar GARMIN NUVI GPS auto navigācijas ierīci.

 

Views: 210

instagram
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail