Par mani

Sveicināti manā interneta vietnē  piksens.com!

Mani sauc Jānis Pikšens. Savu vietni un identitāti interneta pasaulē sāku veidot “no nulles” 2009.gadā. Līdz tam biju tikai visai aktīvs interneta piedāvāto iespēju lietotājs. Bez jebkādas nojausmas par to, kā ievietot te fotogrāfijas vai rakstus, kur nu vēl par savas interneta vietnes izveidi. Pagāja laiks to visu apgūstot pašmācības ceļā un taujājot padomus zinošiem cilvēkiem, eksperimentējot, gūstot noderīgu pieredzi un … vienā dienā to visu arī pazaudējot.

Pievīla tie, kuriem uzticēju uzglabāt savu pūliņu augļus. Sāku visu no gala. Bija pazudusi informācija, bet ne pieredze. Necentos atjaunot bijušo, gāju tālāk.

Dzīvē esmu strādājis trīs visai atšķirīgās jomās: profesionālo autovadītāju apmācība (praktiskā auto vadīšana un ar to saistīta visa veida teorija), profesionālais militārais dienests Latvijas Nacionālos bruņotajos spēkos (pārsvarā personāla profesionālās apmācības jautājumos) un ļoti interesants darbs pašvaldības policijā.

Katrā no iepriekš minētajām nozarēm ir gūta vērtīga pieredze. Tomēr apzinos, ka laiku nevar apturēt, viss mainās. Tādēļ šajā interneta vietnē ievietotajos rakstos necenšos nevienu mācīt vai arī dod vienīgos pareizos padomus, kā kaut kas būtu jādara. Tā vietā dalos gan ar savu pieredzi, gan interesantām atmiņām par dažādiem notikumiem kādā no savas dzīves posmiem.

Kad vien iespējams, ar automašīnu braucu skatīt interesantas un skaistas vietas Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. Par dažiem no šiem braucieniem varat lasīt šajā vietnē, sadaļā CEĻOŠANA. Kā arī aplūkot uzņemtās fotogrāfijas un video.

Neesmu vienaldzīgs arī par daudz ko kas notiek mums apkārt. Tādēļ reizēm top raksti ar manu personīgo viedokli par kādu, manuprāt, būtisku jautājumu (Sabiedrība).

Lasiet un komentāru daļā atstājiet savu viedokli par izlasīto. Vai arī sūtiet savas domas uz zemāk redzamu e-pasta adresi. Savukārt, ja kaut kas no lasītā noder – izmantojiet.

Jautājumus vai ieteikumus, savus viedokļus varat izteikt komentāru sadaļā, vai arī sūtīt uz e-pastu:  janis.piksens@inbox.lv

Savukārt dažādu citu informāciju varat atrast arī mana Fecebook profilā: https://www.facebook.com/janis.piksens vai arī Twitter.com .. @jpiksens 

INFORMĀCIJA Weblapas www.piksens.com apmeklētājiem.

Interneta vietnē tiek izvietota informācija arī par dažādām precēm un piedāvājumiem, kurus iegādājoties, informācijas sagatavotājs saņem noteiktu komisijas maksu. 

Ar cieņu,

Jānis Pikšens

17.11.2023.

Views: 1322

7 thoughts on “Par mani”
 1. Sveicināti,

  Dieva tā Kunga ceļi ir neizdibināmi jeb, kā amerikāņi saka: “what goes around- comes around”.

  Atceros Jūs kā vienu no intruktoriem KMC 1995. gada Kaprāļa kursā un kā koordinatoru britu kursam 1997. gadā- abos piedalījos kā kursants.

  Paldies kolēģim, kurš norādīja uz Jūsu mājas lapu. Izlasot dažas publikācijas no 90-jiem iekš ZS, pabiju gluži kā laika mašīnā, kura atsauc atmiņā līdzīgus “stāstus” no personiskās pieredzes, tajā skaitā oar dalīšamu “sarkanajos” un “savējos”. Jāsakq, ka “savējie” ne ikai krāšņi demonstrēja negribēšanu/ neizpratni mācību pocesa organizēšanā un nodrošināšanā, bet arī citās jomās, tistarp bruņojuma un autotransporta iepirkumu jomās- pēc personiskās un ļoti tiešās pieredzes. Bet tas jau ir cits stāsts, ārpus šī komentāra.

  Lai veicas!

  1. Sveiks,
   Tāds arī ir mans nolūks – dalīties ar paša piedzīvoto dažādos laikos un vietās. Arī par tā brīža emocijām un uzskatiem, pēc iespējas izvairoties no pašreizējās pieredzes ietekmes. Lai neteiktu, ka “pēc kara jau visi gudri”.

   Jānis

 2. Sveiki,

  LIELS paldies par informācju saistībā ar auto pulti (kura nedarbojas). Samainīju baterijas, nekā. Izdarīju visu kā šeit ieteicāt – NOSTRĀDĀJA!!!!

 3. Labdien! Liels paldies par padomu,kā salabot mašīnas atslēgas tālvadību.Vienu dienu pēc darba atslēdzu mašīnu,atbraucu mājās un..šī neslēdzas un viss.Dabūju slēgt manuāli un sajutos kā vecajos tālajos žiguļu laikos:))))Vēl divas dienas tā nobraukāju,nomainīju bateriju un atkal…nāni krika,slēdzu ar rociņu.šodien domāju-pajautāšu mammai googlei un pirmo man izmeta Jūsu rakstu.Ar pirmo reizi nesanāca,bet pagaidīju ilgāk un mans baltais gulbis -Fiat 500 L noklikšķēja un ir!Atslēga darbojas ! Liels,liels jums paldies!!!!!!!!!!!!!!!!

  1. Labvakar,
   Patīkami, ka vēl kādam cilvēkam ir noderējusi šāda pieredze, kā “atdzīvināt” automašīnas centrālās durvju durvju atslēgas tālvadības pulti.

 4. Paldies par lasīšanu un labajiem vārdiem.
  Tāds arī ir mans nolūks – stāstīt citiem par mani interesējošām lietām un vietām. Nekad neapgalvoju, ka tikai man ir taisnība.
  Tāpat arī kādam lasītājam var likties, ka citviet ir interesantāk pavadīt laiku, nekā esmu rakstījis par saviem tuvākiem un tālākiem braucieniem, par satiktiem cilvēkiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *