Pāris dienu iepriekš ejot pa ielu pat satrūkos – frizētavas logi gaiši un tajā pat redzama rosība. Tagad, lielo aizliegumu laikā! Bet tad sapratu, ka frizieres gatavojas “brīvlaišanas” dienai – 1.martam. Vajag sameklēt nedēļām ilgi nelietotos darba rīkus, uzlādēt baterijas, ierādīt zirnekļiem viņu īsto vietu un tad sāksies.

Ejot tālāk savā nodabā paritināju ar pirmdienu gaidāmos notikumus vēl gabaliņu uz priekšu. Lūk, kas man sanāca.

Skaidrs, ka daļa frizieru ar pirmdienu iznāks no dīkstāves (vai) ēnas un sāks savu biznesu kā tas notika vēl tālajā pagājušajā gadā. Simts punktu, ka kāt būs arī policija, lai pārbaudītu cilvēku blīvumu uz kvadrātmetru, hronometrēs “starpbrīžus” starp klientiem un lūkosies, vai vēdinot telpas logi ir vaļā pietiekami plaši.

Esmu pārliecināts, ka ar pirmdienu uzelpos arī tie matu meistari, kuri nolēmuši palikt “ēnā” un neatgriezīsies aiz spoži izgaismotajiem frizētavu skatlogiem. Kādēļ?

Vēl pavisam nesen katru vīrieti ar īsu vai piepucētu frizūru ikviens acīgs sabiedrības loceklis uzlūkoja ar aizdomām par noteikto frizēšanas ierobežojumu pārkāpumu un prasīja paskaidrojumus. Izrādījās, ka mūsu starpā ir visai daudz vīriešu ar ļoti veiklām rokām, kuri prot sevi safrizēt paši vai arī kādam mājsaimniecībā atvēries friziera talants. Bet tos safrizētos, kuriem nav ne veiklu roku, ne prasmīgu radu, droši varēja stingri tērpināt, lai nosauc “ēnas” friziera adresi.

A tagad, kad ielas, TV ekrāni un soctīkli pildīsies ar skaistiem vīriešiem, visu varēs “uzlikt” uz legālajiem frizieriem un “ēnu” frizieru meklēšana varētu iet mazumā. Ja vien kādam neienāk prātā patreizējos C-19 noteikumus (ierobežojumus) nepapildināt ar tādu punktu, ka safrizētiem vīriešiem jānēsā līdzi un pēc amatpersonu pieprasījuma jāuzrāda legālā friziera izsniegts kases čeks.

Ja friziera čeka neesamību centīsies skaidrot ar mājsaimniecībā esoša prasmīga ģimenes locekļa klātbūtni, var nonākt līdz pat šī radinieka prasmju praktiskajām pārbaudēm kompetentas ekspertu komisijas klātbūtnē.

Labi, ka drīz vien nonācu līdz sev vajadzīgajām durvīm un manas fantāzijas par iespējamiem notikumiem pēc pirmā marta aprāvās neīstenojušās.


Views: 44

instagram
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail