suns-robezaStulbums kaut kāds. Kāda jēga vīzām un dokumentiem, kurus prasa katram godīgam indivīdam pirms iekāpšanas lidmašīnās? Latvijā dzenās pakaļ pa mežiem un purviem dažiem vjetnamiešiem un to panākšanu rāda plašinformācijas līdzekļos kā nezkādu ārkārtas notikumu.

Tajā pašā laikā Eiropas Savienības ārējo robežu var šķērsot tūkstošiem vienas dienas laikā. Bez vīzām, neuzrādot nekādus dokumentus. Bet tos (tās valstis), kuras aizstāv savas robežas, aizstāv savus iedzīvotājus un grib kontrolēt šo cilvēku masu – Eiropas “demokrātiskās valstis” kritizē un nosoda kā cilvēku tiesību ierobežošanu.

Drīzāk liekas, ka “vecā Eiropa” baidās atzīt, ka aiz lielās “cilvēkmīlestības” palaidušas garām to brīdi, kad vēl varēja kontrolēt to, kas notiek pašu valstī. Ja to izdarīs kāda cita valsts, piemēram, Ungārija – “vaco valstu” valdībai nāksies atzīt, ka tā faktiski neko nespēj izdarīt, lai aizstāvētu savus iedzīvotājus un kārtību valstī.

Lietas ir vēl trakākas – ieceļotāji Eiropā nevis lūdz patvērumu un palīdzību, bet gan uzstāda ultimātus un diktē savus noteikumus. Ja nav pa prātam – lieto brutālu spēku. Man jau sāk palikt bail …

Vācijas iekšienē jau izskan arvien skaļāka kritika par valdības lēmumu nesūtīt sīriešus atpakaļ uz pirmo valsti, kurā tie šķērsojuši ES robežu, un par Merkeles izšķiršanos atvērt robežu visiem nelegālajiem imigrantiem, kas ieradās no Ungārijas teritorijas.

Vācijas iekšlietu ministrs Tomass de Mezjērs vēlas, lai tiktu atjaunota tā dēvēto Dublinas noteikumu darbība un patvēruma meklētāji tiktu nosūtīti atpakaļ uz to valsti, kas bijusi pirmā, kur tie šķērsojuši ES robežu. NABAGA GRIEĶIJA UN ITĀLIJA.

Vienlaikus likumprojekts paredz, ka tiem ārvalstniekiem, kuru patvēruma pieteikumi ir noraidīti, taču kurus nav iespējams deportēt, tiks liegtas tiesības strādāt, kā arī tiesības uz jebkādiem pabalstiem.
VAI VIŅI BRAUKS ATPAKAĻ? NĒ. ZAGS UN LAUPĪS UZ VIETAS.

Views: 25

instagram
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail