Kafejnīca Divjūriņas

No paziņas biju dzirdējis, ka Kolkā pie maksas auto stāvvietas atvērta jauna kafejnīca “Divjūriņas”. Vakar apmeklējot Kolkas ragu nolēmu apskatīt arī šo jauno kafejnīcu. Atrast kafejnīcu Divjūriņas pavisam viegli – tā atrodas pie asfaltētās auto maksas stāvvietas. Tikai jāiet līča krasta virzienā pa apaļiem oļiem klātu taku.

Takas galā neliela koka būve. Ieejot pa durvīm tieši pretī lete ar ēdienkartēm un apkalpojošo personālu. Personāls gados jauns. Daži ir ļoti ātri strādājoši, dažiem ne viss padodas cerētā ātrumā – te kalkulators ķeras, te kases aparāta pogu funkcijas aizmirsušās un vajadzīga zinošāka kolēģa palīdzība.Izvēlos salātus un Coca Cola. Salātu cena liekas pieņemama. Īpaši, ja ēdiens tiek piedāvāts priežu meža vidū pa pastaigas pa jūru krastiem. Savukārt Coca Cola cena pavisam nepārprotami atgādina, ka to dzert nav veselīgi. Bet, ja to dara, tad reti, mazos daudzumos (kā šeit) un … labāk tomēr citur.

Pēc tam pats interesantākais. Ēkas galā platas, stabilas koka kāpnes, pa kurām var nonākt uz ēkas jumta – terases. Tur izvietoti 6 lieli koka galdi ar soliem. Tā “uz aci” liekas, ka pie katra no galdiem var pavisam brīvi izplesties kādi seši pieaugušie, vai arī nedaudz draudzīgāk astoņas personas.

Skats no kafe Divjūriņas jumta

Lai arī pie jūras ļoti stiprs vējš, te, augšā starp priežu zariem to nemaz nejuta. Lieliska vieta, kur nesteidzīgā gaisotnē iebaudīt kafe Divjūriņas piedāvāto maltīti. Atnestie salāti, starp citu, bija ļoti garšīgi. Varbūt garšas kārpiņas pēc pastaigas svaigā gaisā paliek mazāk izvēlīgas?

Nobeigumā. Šeit nebūs Kolkas kafejnīcas Divjūriņas jumta terases foto, jo nevēlos publiskot tur bijušo personu foto. Bet tāda brīža bez apmeklētājiem – tur vienkārši nebija. Tikai fotogrāfijā pamanīju, ka apmeklētāju galdi ir arī ārpusē – turpat “zemes” līmenī.

Views: 751

instagram
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail