Nekad iepriekš nebiju domājis, ka vaicājot padomu par iepirkšanās vietām, saņemtās atbildes ir atkarīgas no tā, kādu interneta parlūkprogrammu lietojam.

Lietojot Google Chrome, atbildes uz jautājumiem meklē pati gudrākā mamma pasaulē – interneta “guru” GOOGLE. Bet, ja jautāju Microsoft Edge, tad man ziņas pienes meklētāj programma BING. Ticiet vai nē, rezultāti var būt visai atšķirīgi.

Konkrētāk? Lūdzu. Pirms došanās uz Klaipēdu, vēlējos noskaidrot populārākās iepirkšanās vietas. Pajautāju GOOGLE un “top” atbilde bija “Akropolis”. Liekas – loģiski, arī izmēros lielākais iepirkšanās centrs ne tikai Klaipēdā, bet arī tuvākajā apkārtnē Lietuvā.

Tādu pašu jautājumu par iepirkšanās iespējām pajautāju arī BING. Atbildes pārsteidza. Akropolis nebija saraksta augšgalā. Tā vietā man silti ieteica apmeklēt citu jaunu un  populāru iepirkšanās centru “Herkaus Galerija”.

Esot Klaipēdā apmeklēju jau labāk zināmo Akropolis, kurā nekas neliecināja par tajā laikā noteiktiem drošības pasākumiem CORON profilaksei. Cilvēku “jūra” un tam atbilstoši – sajūta kā “siļķei mucā”. Nekāda 2 metru distances ievērošana.

Pie viena nolēmu sameklēt otru populāro iepirkšanās centru Herkaus Galerija. Iepriekš jau biju noskaidrojis tā adresi – H.Manto 22 gatve, Klaipēda, ko arī iedevu GPS navigācijai. Nams no ārpuses ar neko īpaši neizceļas starp apkārtējiem. Stāvvieta meklējama kaut kur otrā pusē, šaurā ielā.

Ja par stāvēšanu Klaipēdā – ieteicams viedtelefonā instalēt aplikāciju UNIPARK. Apmaksa ērta, ik pēc stundas vaicā, vai vēl joprojām stāvi tur, kur biji ieslēdzot UNIPARK.  Lēti. 3 stundas nedaudz virs 1 euro.

Bet nu atpakaļ pie veikala Herkaus Galerija. Vienas  durvis ciet, kaut uzraksts vēsta – darba laiks. Citas – vaļā. Nestaigā neviens. Veikala iekšpusē izskatās eleganti, pat smalki. Bet kaut kas te “ne tā”.  Izskatās, ka šajā iepirkšanās centrā pārdevēju vairāk nekā pircēju. Piedāvātās preces kvalitatīvas, kaut ne no “lētā gala”. Iespaids – ka varbūt naudas atmazgātava?

Tādi nu mani iespaidi par piedāvātajām iepirkšanās iespējām Klaipēdā. Mani. Jo katram tiesības palikt pie sava viedokļa.

Views: 174

instagram
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail