meteo (1)-SSOktobra pēdējās svētdienas nakts ir kā sava veida lēciens laikā – pulksteņa pārbīde pa vienu stundu atpakaļ. Citi saka, ka iespējams stundu ilgāk pagulēt, bet vēl citi pukst, kur un kā vien iespējams, par to stulbo pulksteņa bīdīšanu, kuras dēļ vairākus mēnešus izsitot no normāla dienas ritma.

Tā arī ir, ka to vienu iegūto gaišo stundu no rītiem nemaz daudz nemana. Kolīdz noskan modinātājs, tā jāsteidz mazgāt muti, zobus tīrīt, ģērbties, brokastot un steigšus uz darbu. Bet darba dienas beigās jau viss ietinies oktobrim un novembra sākumam iederīgā mitrā krēslā, kas nekādu gaišu noskaņu neveicina. Tomēr šogad, par spīti visām sinoptiķu prognozēm, novembra sākums atnācis ar baltumu – negaidītu un pagaidām noturīgu.
Lielākā daļa pašmāju sinoptiķu un meteo prognožu interneta vietņu solīja novembri visai līdzīgu citiem iepriekšējiem. Izņemot viena meteolapa, kura arī iepriekš izcēlusies ar visai radikāli atšķirīgām prognozēm no visām citām.

Lai cik atšķirīgas arī nebūtu piedāvātās prognozes, pārsteidzoši bieži tās izrādījušās pareizas. Protams, ir bijuši „kļūdu labojumi”, bet laika prognozēšana, laikam, ir visai piņķerīga lieta. Interesanti, no kurienes viņi ņem informāciju savām prognozēm? Arī šo balto un auksto novembra sākumu viņi paredzēja – www.meteoprog.lv . Ieskaties arī Tu.

Views: 63

instagram
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail