Varētu jau paklusēt un laist “gar ausīm”, tomēr mani kaitina tas, ka apzināti vai nē, tomēr tiek maldināti interneta un sociālo tīklu lietotāji.

Skatītāji jūsmo par bildēm, atzīmē ka patīk, pošas paši un aicina citus braukt un lūkot visu “uz vietas”.

Konkrētāk? Lūdzu. Aizvadītajā nedēļas nogalē, sestdien, pats apmeklēju Siguldu tās klasiskajā periodā – zelta rudens laikā. Biju arī divās vietās, kuru fotogrāfijas parādījās internetā, sociālos tīklos un interneta vietnēs. Tikai – internetā redzamais nesakrita ar to, kas reāli bija skatāms “uz vietas”.

Kāda oficiāla iestāde internetā ievietojusi tilta pār Gauju fotogrāfijas, kā tas izskatās vien dienu vai divas iepriekš, pirms tur biju pats. Fotogrāfijās uz tilta plīvo valsts karogi, kurus gan tur neredzēju sestdien. Pieņemsim, noņemti mazgāšanai.

Jau svētdienas vakarā internetā varēja redzēt Siguldas fotogrāfijas, kuras uzņemtas no gaisa. Sestdien. Varbūt. Bet šaubos par to, vai tiešām šo sestdien.

Vienā no fotogrāfijām redzams Siguldas svētku laukums ar pustukšām auto stāvvietām un nelieliem cilvēku pulciņiem. Pēc saules spriežot – fotografēts dienas vidū vai pēcpusdienā.

Realitāte bija pavisam cita. Pats savu auto novietoju stāvēšanai starp desmitiem citu automašīnu Siguldas Svētku laukuma it kā tukšajā (pēc fotogrāfijas spriežot) zālājā.

Var jau būt, ka es kļūdos … un kaut ko neredzu pareizi?

Bet pašā nobeigumā – dažas kustīgas minūtes no krāsainās Siguldas 2019.gada oktobra sākumā.

Views: 26

instagram
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail