Vīrieši sievietēm ir tikpat noslēpumu pilnas un sarežģītas personības kā sievietes vīriešiem. Vīrieši ir pieraduši slēpt savas emocijas, klusēt par trūkumiem un darīt sievietēm grūti saprotamas lietas. Daudz ko par vīrieti kā indivīdu var pateikt viņa dzimšanas datums.

Lai uzzinātu, kāda veida cilvēks ir konkrētais vīrietis, ko no viņa sagaidīt, vispirms noskaidrojiet viņa dzimšanas dienas datumu. Tā nozīmi varat izlasīt turpinājumā.

1, 10, 19, 28. Šajos datumos dzimušie vīrieši ir īsti līderi. Viņi spēj aizraut jebkuru sievieti, plānot un rīkoties ar tādu aizrautību, ka dāmas pat īsti nespēj skot līdzi notiekošam.  Viņi labi vada, pakļauj un kontrolē citus. Tomēr viņi neprot kā klausīties un uzklausīt apkārtējos. Ar to sākas problēmas attiecībās. Sieviete jutīsies otrajā vai pat trešajā vietā, jo vēlme vadīt un kontrolēt neveicina dialogu. Jā, tas ir ļoti uzticams partneris, bet tikai tad, ja esat gatava klusēt un pamāt ar galvu.

2, 11, 20, 29. Šiem vīriešiem ir atvērts un maigs raksturs. Viņi ir lieliski sarunu biedri ar labu humora izjūtu.  Tomēr vīrieši, kas dzimuši šajos datumos, pieraduši uzstāt uz savu un visai stingri atsakās pieņemt kāda cita viedokli. Tāpat viņi necieš melošanu, “dubultspēli” vai partnera runāšanu  “aiz muguras” – tādā gadījumā viņš bez nožēlas atvadīsies no partnera.

3, 12, 21, 30. Viņi ir gudri un zinātkārivīrieši, kuri ar savu attieksmi un asprātību var iekarot jebkuru sievieti. Lai arī viņiem ir plašs skatījums un augsts inteliģences līmenis, tomēr  ir arī trūkumi – diktatoriski ieradumi un pastāvīgas manipulācijas ar cilvēkiem. Vīrietis ir tik pārliecināts par savu pārākumu pār citiem, ka viņam nav grūti norādīt arī sava partnera “īsto vietu”.  Nekādā gadījumā viņš nepieņems iespēju, ka partneris var būt labāks par viņu.

4, 13, 22, 31. Šajos datumos dzimušie vīrieši ir radošas un sentimentālas personības.  Viņi ir dabiski apdāvināti, tomēr dēļ savas pieticības vai pašapziņas trūkuma īpaši neizceļas un “sēž ēnā”.  Turpretī personīgajā dzīvē šādi vīrieši ir pavisam citādi: sāk noteikt savus noteikumus un burtiski “piecērt kāju”, ja kaut kas nenotiek tā, kā viņš vēlas. Partneriem paredzama interesanta un reizē nervoza dzīvošana ar tādu vīrieti.

5, 14, 23. Tie, kas dzimuši šajos datumos, ir ļoti daudzpusīgi – viņiem ir grūti “nosēdēt uz vietas”. Vienmēr gatavi kaut ko iesākt, tomēr ir izklaidīgi un aizrautība ātri apdziest. Šādi vīrieši ir nepastāvīgi un īpaši necenšas uzņemties atbildību. Attiecībās ar tādu cilvēku sievietei jābūt gatavai drīzāk būt kā mātei nekā līdzvērtīgai partnerei.  

6, 15, 24. Šajos datumos dzimušo vīriešu galvenie mērķi ir mājīgums, komforts un dzīves baudīšana. Viņiem piemīt neticams šarms, ir arī pieraduši sev apkārt redzēt skaistumu un saskatīt pozitīvus mirkļus it visā. Lai arī šāds vīrietis neatteiksies no savām vēlmēm un kaislībām gan darbā, gan arī personīgajā dzīvē, tomēr viņš vienmēr piekāpsies un paliks normālās attiecībās ar visiem.

7, 16, 25. Vīrietis, kas dzimis šajos datumos ir ļoti “mīksts” un stipri tiecas pēc garīguma. Bieži vien viņš var justies aizvainots, ierauties atkāpties sevī un sastaptā dzīves realitāte viņu ļoti aizkaitina. Šādi vīrieši no citiem atšķiras ar nenoteiktību un sapņainību. Ģimene viņiem nav vissvarīgākā lieta, viņi ir gatavi ieguldīt daudz vairāk pūļu darbā vai savā garīgajā izaugsmē.

8, 17, 26. Šie vīrieši daudz ko spēj sasniegt, jo kopš bērnības ir pieraduši iet savu ceļu. Tomēr, neskatoties uz viņu labvēlību, atvērto sirdi, dāsnumu un neatlaidību, viņi jūtas ievainojami un neaizsargāti. Šāds partneris vienmēr pieprasīs pateicību par savu palīdzību vai citu savu rīcību. Tāpat maz ticams, ka viņš atzīs savas kļūdas, ja kāds mēģinās uz tām norādīt.

9, 18, 27. Patiesi karotāji un uzvarētāji, kurus vada taisnīgums un godīgums. Viņi augstu vērtē inteliģentas un erudītas sievietes, tomēr vāji kontrolē savus dusmu uzliesmojumus. Tādos brīžos spēj nopostīt visu sev apkārt. Tad attopas un atvainojas.  Šāds vīrietis pasargās savu partneri no visām nepatikšanām, izņemot partneres pašas iekšējos dēmonus.

Ticiet vai nē šādiem vīriešu raksturojumiem atkarībā no vīnu dzimšanas datuma  – tā ir katra paša izvēle. Katrā ziņā interesanti salīdzināt šeit rakstīto ar zināmo vīrieši reālo rīcību dzīvē.

Views: 236

instagram
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *