Skolnieks-skolotajaSkolā notiek loģikas stunda. Kādā klusuma brīdī Kārlim pasprūk “purkšķis” ar kārtīgu smaku, par ko citiem bērniem liela jautrība, bet skolotāja Kārli izdzen no klases.

Stāv Kārlis skolas gaitenī pie loga un raugās pagalmā.

Garām iet skolas direktors un vaicā: Kārli, kāpēc neesi klasē?

Es domāju, direktora kungs, un nesaprotu – atbild Kārlis.

Ko Tu nesaproti? – atkal jautā direktors.

Es klasē “sabojāju gaisu”, citi bērni un skolotāja palika tur, bet mani izdzina svaigā gaisā. Kur te loģika? – Kārlis jautā.

Tagad stāsta otrā daļa

Matīss, tas kurš pavisam nesen bija Satiksmes ministrs, tiek padzīts no amata par to, ka kaut ko nav savlaicīgi izdarījies ar “Air Baltic”. Par to četras ar pusi stundas spriež viss ministru kabinets un vienbalsīgi nobalso par to, ko Matīss “sastrādājis”. Bet padzen viņu vienu.

Savukārt, kā tapis zināt masu mēdijiem, viss Ministru kabinets noteiktajā laikā tikai pa 30 % sagatavojis Ministru kabineta noteikumus, lai Latvija atkal varētu saņemt un tērēt Eiropas naudu. Bet premjere viņus par to esot vien “stipri sabārusi”. Tas nekas, ka varam zaudēt lielu “Briseles kāpostu”.

Kur tagad te loģika? Vai neviens nav jāpadzen?

UZMANĪBU

Personāžu vārdu, notikumu un smakas sakritība stāsta pirmajā daļā ar Jums zināmiem vai pārdzīvotiem notikumiem ir vienkārši … sakritība bez jebkāda zemteksta.

 

Views: 36

instagram
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail