Nokia-Lumia-925Dažas nedēļas iepriekš pret paša gribu iznāca savdabīgs ikdienā l;ietojamo elektronisko ierīču tests – kā tie iztur mitruma iedarbību. Kādēļ tā sanāca, var izlasīt šeit: Pašvaldības policisti purvā izglābj ogotāju.

Tumsā nācās purvā meklēt noklīdušu ogotāuo no kaimiņu valsts Lietuvas. Lai orientētos tumsā mazpazīstamā apvidū, izmantoju GARMIN  GPS navigāciju ar Jāņa Sētas Latvijas karti, kurā uzrādīti ne tikai ceļi, bet arī reljefs un ūdeņi. Savukārt lai sazināties, lietoju vienkāršu NOKIA C2 mobilo telefonu.

Tā kā tumsā purvā nemklējām taciņas, bet gan gājām uz pazudušās sievietes belss pusi, tad divas reizes līdz viduklim iestigu īsti smirdīgā purvā dūksnājā. Laikam kādus simts gadus vismaz tas dūksnājs nebija vēdināts, ja tā smirdēja. Līdz ar mani izmirka viss kabatu saturs.

Iznākot atpakaļ sausumā konstatēju, ka nedarbojas NOKIA C2, no kuras izlēju ūdeni, kā ar GARMIN GPS navigācija. Protams, ka bija žēl, bet … ko nu vairs padarīsi. Nonākot telpās un noģērbjo slapjo un dubļaino apģērbu, konstatēju, ka steigā esmu ielicis kabatā arī nesen iegādāto mobilo NOKIA Lumia 925, kas arī tika izpeldināts.

Tomēr, kad noslaucīju no NOKIA 925 ūdeni un dubļus, izrādījās, ka telefons darbojas bez problēmām. Kas man, godīgi sakot, bija pārsteigums. Patīkams, protams. Savukārt Noklia C2 un GARMIN palika bez dzīvības pazīmēm.

Views: 26

instagram
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail