Katra cilvēka dabā, nu gandrīz katra, ir atrast veidu – kā pelnīt naudu ar mazākām pūlēm. Tas attiecināms gan uz noteiktu darba dienu birojā, gan arī fizisku darbu. Bet šādu naudas pelnīšanu saista viena iezīme – iešana uz darbu.

Izrādās, ka ir arī tāda iespēja – pelnīt naudu neejot uz darbu. Uzreiz gan jāpabrīdina – ka tas nav veids, kā pelnīt naudu vispār neko nedarot.

Vienkārši – strādāt vari no jebkuras vietas, kur vien pieejams pieslēgums internetam. Kā arī vari strādāt jebkurā diennakts laikā, jo šie darbi tiešu komunikāciju (dzīvajā) ar citiem cilvēkiem.

Te ir tikai daži no šiem “brīvajā režīmā” veicamajiem darbiem.

Tehniskā atbalsta speciālists

Iespējams, ka esi pieredzējis speciālists kādā nozarē – gan mācījies, gan arī praktiski strādājis un tādēļ pārzini daudz dažādu nianšu un tehnisku “knifu”. Tomēr strādāšana vienā darba vietā neapmierina, vai arī samaksa varētu būt lielāka.

Vari savas zināšanas un pieredzi piedāvāt citiem par samaksu sniedzot konsultācijas, vai arī praktiski labojot kādu digitālo produktu (programmu, rakstu darbu), vai arī attālināti iestatot un kontrolējot (pārraugot) kādu mūsdienīgu tehnoloģiju.

Interneta lietotņu testētājs

Aizvien vairāk valsts iestāžu un arī privātas kompānijas savus pakalpojumus sniedz attālināti, interneta vietnēs. Lai viss darbotos pareizi, šīs vietnes, pirms tās “iedarbina” pilnā slodzē, jāpārbauda visdažādākos režīmos.

Šādos gadījumos noder cilvēki, kuri gatavi par samaksu testēt interneta vietnes, aplikācijas un informēt par pamanītajiem trūkumiem. Vēl labāk, ja jau spējat dot konstruktīvus ieteikumus, kas būtu uzlabojams aplikācijas vai interneta vietnes darbībā.

Iespējams, ka šī darba veikšanai noderīgas arī labas kādas populāras svešvalodas zināšanas, jo, lai labi pelnītu, nez vai pietiktu interneta vietņu un aplikāciju latviešu valodā.

Tirgus izpētes speciālists

Sākot jebkuru biznesu vai arī plānojot piedāvāt kādu jaunu preci vai pakalpojumu, nopietns komersants veic pieprasījuma un tirgus vides izpēti.

Ne visas kompānijas var atļauties uz pilnu laiku algot tirgus izpētes speciālistus, bet labprāt nopirktu prasmīga cilvēka pakalpojumus konkrētas tirgus nišas izzināšanai.

Vēl labāk, ja jau esat ar to nodarbojies iepriekš vai arī ir atbilstoša izglītība. Savus pakalpojumus varat piedāvāt vairākiem uzņēmumiem vienlaikus, ne tikai strādāt ierobežoti, viena komersanta interesēs.

Lai izmantotu kādu no iepriekš piedāvātajām iespējām pelnīt naudu neejot uz darbu, izvērtējiet savas zināšanas, prasmes un pieredzi. Tad izvēlieties nišu, kurā piedāvāt savus pakalpojumus un … sāciet tos reklamēt. Iesākumā kaut vai sociālajos tīklos, vai arī izveidojiet savu interneta vietni ar savu “brenda” vārdu un identitāti.

Views: 106

instagram
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail