Pirms kāda laika solīju pastāstīt par to, kā uz manas automašīnas dīzeļmotoru iedarbojās XADO piedeva dīzeļdegvielai AtomEX Multi Cleaner. (Lasiet vairāk šeit: Piedeva dīzeļdegvielai XADO Multi Cleaner). Šī piedeva dīzeļdegvielai Multi Cleaner solīja gan attīrīt dīzeļmotora barošanas sistēmu, gan arī aizpildīt mikroporas metālisko detālu virmās. Vai tas tā notika – nevaru apgalvot, jo agregātus vaļā nejaucu.

Tagad visu pēc kārtas. Atbilstoši XADO piedevas lietošanas instrukcijā rakstītajam, ielēju to degvielas tvertnē un tad tvertni piepildīju “līdz lūpai”. Sākumā, loģiski, nekādu izmaiņu nejutu, līdz nebiju nobraucis apmēram 450 – 500 km. Man radās iespaids, ka motors strādā “atsaucīgāk”. T.i. – kļuvis dinamiskāks braucot ar augstākiem pārnesumiem. Īpaši ar 5.pārnesumu. Pirms apdzīšanas ieskrieties varu arī ar piekto pārnesumu. Pārsvarā gan ar 7 vietīgo Zafiru braucu viens vai divatā. Braucot dažādos režīmos, mēneša vidējais degvielas patēriņš ap 5,3 l/100 km.


XADO Revitalizant
XADO Revitalizant

Piebildīšu, ka pēc tam, kad biju izbraucis gandrīz tukšu degvielas tvertni ar AtomEx Multi Cleaner piedevu, tvertnē iepildīju apmēram 10 litrus degvielas. Nobraucu apmēram 100 km dīzeļdegvielai pievienoju citu XADO piedevu –  XADO Revitalizant.

XADO Revitalizant anotācijā rakstīts, ka:

  • Atjauno detaļu virsmu aizpildot mikroporas
  • Mazina berzi starp degvielas sistēmas detaļām
  • Palielina motora jaudu
  • Samazina motora darbības troksni

Kā jau rakstīju, grūti pateikt, ko XADO Revitalizant aizpildīja detaļu virsmās, bet motora darbība likās kļuvusi “vieglāka”. Par vidējo degvielas patēriņu jau rakstīju. Brīvgaitā labi iesildītam motoram degvielas patēriņš ir robežās ap 0,4 – 0,6 l/stundā.

Nezinu, vai tas ir saistībā ar dīzeļdegvielas XADO piedevām, bet 2 litru dīzeļmotoru vajag iesildīt nobraucot dažus kilometrus, un tikai tad tas paliek “dzīvs” un “atsaucīgs”. Vismaz pagaidām esmu apmierināts ar sava eksperimenta rezultātiem.

Tuvākajā nākotnē ir plāns izmēģināt XADO motoreļļu.

Visits: 132

instagram
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail