Esmu bieži nonācis tādās situācijās, gan gribu izteikt savas domas par kādu konkrētu notikumu vai arī kādu novērotu tendenci, vai problēmu.

Pirmais viedoklis manā galvā dzimst ātri. Varbūt vēl neietērpts konkrētos vārdos. Varbūt pietrūkst kāds skaidri definēts arguments, šķiet iederētos vēl kāds fakts. Vai arī pašam tā doma šķiet tāda neveikla. Vēl tāda, kura nez vai varētu ieinteresēt lasītājus.

Kas seko? To savu domu nolieku uz plauktiņa, lai “nogatavojas”. Cerot, ka pie manis atnāks kāds skaidrāks vai lasītājus saistošāks formulējums, par ko lasītājs teiks – nu jā! Tas spēcīgi teikts! Un turpinu “gatavināt” savu domu.

Bet kas notiek pa to laiku? Iestājies jauns, lasītāju uzmanību piesaistošs notikums, kas manu pārāk ilgi “gatavināto” produktu padara par daudz mazāk aktuālu. Tas nenozīmē, ka pavisam zudusi tā jēga, nē. Vienkārši zudusi lielas lasītāju daļas interese par to.

Tādēļ secinu pats un iesaku citiem – ja gribu izteikt savas personīgās domas vai viedokli par kādu aktuālu jautājumu – to jādara uzreiz, “uz karstām oglēm”.  Nevajag censties savu sakāmo slīpēt un pulēt līdz perfektumam …līdz tēma vairs nav aktuāla un ieguldītās pūles “vējā”.

Views: 78

instagram
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail