Šogad jauno izpildītāju konkurss „Nāc sadziedāt” norisināsies 2014.gada 22.martā. Konkurss notiks jau piekto reizi, sagaidot piekto jubilejas gadu vēlamies no sirds pateikties visiem tiem, kuri ir ļāvuši konkursam notikt, jo bez atbalstītājiem tas nebūtu iespējams – vissirsnīgākais paldies Rīgas Stradiņa universitātei.

Konkursa „Nāc sadziedāt” radošā komanda ik gadu gādā par to, lai konkursa žūrija būtu profesionāla un neatkarīga. Šogad izpildītāju sniegumu vērtēs 7 dažādu profesiju un mūzikas stilu pārstāvoši cilvēki – latviešu teātra, kino un televīzijas aktrise Agnese Zeltiņa, mūziķis, kinorežisors, producents un viens no grupas “Jumprava” dalībniekiem Aigars Grauba, Daugavpils Universitātes asociētā profesore, Daugavpils Teātra vokālā pedagoģe un muzikālā vadītāja, dziedātāja ar plašu pieredzi popmūzikas un džeza žanrā, Latvijas Nacionālās operas soliste – Ilona Bagele, mūziķis Goran Gora, dziedātāja, etnomūziķe, vijolniece, daudzu muzikālu projektu, teātra izrāžu, mūzikas apvienību un mūzikas ierakstu dalībniece: Kristīne Kārkle – Puriņa, rokgrupas “Dzelzs vilks” solists un ģitārists – Juris Kaukulis,  kā arī modes māksliniece Elita Patmalniece, kas piedalījusies dažādu TV šovu žūrijas komisijās.

Prasības konkursa dalībniekiem

  • Par konkursa dalībnieku var kļūt  bērni un jaunieši vecumā no 5 līdz 21 gadam.
  • Konkursā var piedalīties Latvijas solo izpildītāji un popgrupas.
  • Popgrupas dalībnieku skaits var būt no 4 līdz 14 dalībniekiem.

Vecuma grupas popgrupām un solistiem

  • Jaunākā grupa 5 – 9 gadi
  • Vidējā grupa 10 – 14 gadi
  • Vecākā grupa 15 – 21 gads

Ar konkursa „Nāc sadziedāt 2014” nolikuma pilnu tekstu var iepazīties izmantojot šo saiti: http://www.nacsadziedat.lv/nolikums/

Laipni aicināti uz jauno izpildītāju konkursu „Nāc sadziedāt 2014” kā dalībnieki vai klausītāji.

Views: 33

instagram
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail