Mēs varam izvēlēties sākt kaut ko no jauna šajā brīdī, nav jāgaida jauns gads vai jauns mēnesis vai jauna nedēļa.

Dzīvē ir brīži, kas ļauj sākt kaut ko jaunu. Jauna gada sākums, skolas beigšana, darba pārtraukšana vai māju maiņa – tie visi ir notikumi, kas atver  mūsu prātus uz citām pārmaiņām. Šādi mazāk ikdienišķi notikumi nes sev līdzi spēcīgu enerģiju, radot pārmaiņu vilni ap tiem, ka mēs varam sev nospraust jaunus mērķus.

Mēs varam izvēlēties sākt ko jaunu jebkurā laikā. Jebkurā brīdī mēs varam izlemt, ka sliktu dienu vai attiecības, kas virzās netīkamā gultnē, var mēģināt mainīt. Tā vispirms ir garīgā stāvokļa maiņa, kas ļauj mums uz lietām paraudzīties ar citām acīm, un mēs varam izdarīt šo izvēli jebkurā laikā.

“Jaunas dzīves” uzsākšana ir visspēcīgākā, tad ja mēs visu savu uzmanību pievēršam tam, ko mēs vēlamies sasniegt. Tāpat uzmanība jāpievērš šķēršļiem, kas traucē virzīties uz mērķi, lai tos pārvarētu.

Arī tad, ja mums ļoti patīk viss tas jaunais, uz ko mēs tiecamies – procesa sākumā ir nepieciešams laiks, lai pierastu pie pārmaiņām.

Nav iemesla saskumt un sevi noniecināt tādos gadījumos, kad uzreiz neizdodas sasniegt savus jaunos mērķus. Tā vietā mēs saglabājam virzību uz priekšu un mēģinām sākt no jauna, zinot, ka ar katru izvēli mēs mācāmies, augam un virzāmies uz savu mērķi. Izdarot izvēli sākt kaut ko no jauna jau ir sava enerģija, ko vajag prasmīgi izmantot.

Strauja virzīšanās uz savu mērķi aiz muguras rada sava veida tukšu telpu, vakuumu, kurā vajadzētu ielaist tikai to, kas mums nepieciešams, lai palīdzētu turpināt virzīties izvēlētajā virzienā. Kad mūsu jaunais ceļojums ir sācies, tajā var notikt  negaidīti pagriezieni, bet tas nekad īsti nebeigsies.

Tāpat kā dabā ir savi cikli – acīmredzamas augšanas periodi un miera periodi, kas signalizē par laiku, kad jāpagaida īstais brīdis, jaunam sākumam. Katru reizi, kad mēs izvēlamies sākt ko no jauna, mēs veltām sevi visu tam, lai kļūtu tik labi, cik labi vien spējam būt.

Izmantota informācija no: https://www.dailyom.com/

Views: 45

instagram
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail