Kad biju mazs, mans tēvs man stāstīja un rādīja, kā lietot dažādas ierīces. Tad es nolēmu, kad tāpat rādīšu un stāstīšu saviem bērniem un mazbērniem. Tomēr patiesība izrādās savādāka, nekā biju iedomājies. To vien tik dzirdu: Nu, ōpi, kā gan tu nesaproti, tas ir tik vienkārši! Noklikšķini ar peli te, tad uzspied tur un viss darbosies!

Pie lielveikala auto stāvvietā satiekas divi pensionāri. Viens saka: Es nevaru atcerēties, kur novietoju savu auto. Otrs atbild: Es zinu kā tu jūties. Pirmais: Tu arī nevari atrast savu auto? Otrais: Nē. Es nevaru atcerēties – atbraucu ar auto vai atnācu kājām.

Dēls pienāk pie tēva un saka: Es vēlos dzīvot mūžīgi. Ko man darīt? Tēvs atbild: Apprecies. Dēls: Vai ar to pietiks, lai dzīvotu mūžīgi? Tēvs: Nē. Bet tu pārdomāsi savu vēlēšanos.

Satiekas divas senas draudzenes. Pirmā vaicā: Kādēļ tu esi tāda noskumusi? Otrā: Es visu laiku domāju, ka mans vīrs ir uzticīgs uguns sargātājs mūsu ģimenes pavardā. Pirmā: Ko tad viņš? Otrā: Nesen uzzināju, ka viņš ar savu urķi rušina uguni vēl divos pavardos.

Viņa: Mīļais, ko tas nozīmē, ka tev nekad nav laika uzklausīt manu čīkstēšanu par šo un to? Vajag kārtīgi saplānot savu dienu vai arī celies stundu agrāk.

Viņš: Mīļā, tu tāda sapņaina izskaties. Par mani domā? Viņa: Nē, mīļais. Es domāju tavā vietā.

2.janvārī ārsta kabinetā. Pacients: Dakter, palīdziet! Rokas trīc bez pārtraukuma! Ārsts: Daudz izdzērāt? Pacients: Jūs ko, dakter, smejaties vai? Gandrīz viss izšļakstījās.

Padoms vīriešiem: Ja dzīvē pienāk brīdis, kad jāizvēlas starp finansiālu neatkarību vai seksuālo pievilcību, izvēlieties finansiālo neatkarību. Gadiem ejot tā kļūs par jūsu seksuālo pievilcību.

Vīrs saka sievai: Es tevi redzēju erotiskā sapnī. Sieva: Un kā es tur uzvedos? Vīrs: Atnāci un visu sabojāji.

Pa tiesas nama kāpnēm lēnām lejup kāpj vīrietis un satiek savu paziņu. Paziņa vaicā: Kāds bija tiesas spriedums? Vīrietis: Oij, nerunā! Nolēma konfiscēt visu, ko godīgi biju sapelnījis. Paziņa: Un pārējo? Vīrietis: Pārējo, par laimi, neatrada.

Parkā uz soliņa sēž divi noskumuši kungi. Pirmais: Zini, no manis aizgāja sieva un neatstāja man ne centa naudas. Otrais: Manējā arī atstāja mani bez naudas, bet pati prom neiet.

Vīrs: Sieviņ, vai mums vēl ir nauda? Sieva: Nē, mums vairs nav. Vīrs: Kā nav? Es vienmēr tev atdodu visu savu algu. Sieva: Man vēl ir nauda, bet mums vairs nav.

Ja jums šis raksts patika un domājat, ka tas varētu interesēt arī jūsu draugus un paziņas, tad, lūdzu, iesakiet viņiem to, nospiežot uz kādu no zemāk redzamās attiecīgas sociālo  tīklu ikonas (Draugiem, Facebook vai Twitter).

Views: 108

instagram
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail