GARMIN-NUVI-52LMGARMIN NUVI 52 GPS navigāciju ar Austrumeiropas kartēm lietoju nedaudz ilgāk par gadu, līdz ar to radušies daži secinājumi par pašu NUVI 52 navigācijas ierīci un tajā esošajām Austrumeiropas kartēm.

GARMIN Austrumeiropas karšu sākuma variantā, cik atceros, lauku apvidu pie ceļiem bija arī norādes uz apdzīvotām vietām vai arī atsevišķām mājām. Vēlāk, atjaunojot GARMIN kartes no interneta, pie lauku ceļiem uz mājām palika tikai uzraksts – „tāds un tāds pagasts”.

NUVI 52 GPS navigācijas programma nav, manuprāt, pietiekoši elastīga, lai ātri pārrēķinātu patiesi atbilstošāko maršrutu gadījumos, kad dažādu iemeslu dēļ nav ievērots sākumā aprēķinātais un parādītais maršruts.  Piemēram, pabraukts garām kādam krustojumam, vai pēc sava atmiņas nedaudz pamainīts kāds braukšanas posms.

Tādos gadījumos GARMIN NUVI 52 ar apbrīnojamu ietiepību liks nogriezties pat vai pagriezties braukšanai pretējā virzienā, lai tikai aizvestu uz brauciena sākumā aprēķināto maršrutu. Pat tad, ja esot konkrētajā vietā līdz gala mērķim ir vien pāris kilometru, bet GARMIN maršruts būtu daudzkārt garāks.

Vai arī ved pa ceļiem, kuri jau gadiem ilgi nav braucami. Piemēram, Jūrmalā, ietiepīgi norādīja vairākas ielas, kurām kāds pāri „pārbūvējis” dzelzceļu. Ne jau nesen.

Laikam mani izlutinājusi navigācija, kuru lietoju pirms tam – NOKIA telefonā, kas darbojās ātri un apbrīnojami precīzi.

Kā jebkurai citai navigācijai – jāuzmanās ievadot galamērķa adresi. Latvijā ir daudz tādu vietu, kurām vienādi nosaukumi vai arī nosaukumā atšķiras tikai viens burts. Ja papildus nepārbaudīsiet to, vai jūsu iestatītais gala mērķis patiesi ir jums vajadzīgajā pilsētā vai citā apdzīvotā vietā, tad riskējat nokļūt kārtējā kurioza aprakstā – vajadzīgo dažu desmitu kilometru vietā nobrauksiet simtus.

Aktuāls jautājums – GARMIN navigācijas karšu atjaunošana. Iesaku pirkt GPS navigācijas ierīci kopā ar kartēm un to karšu atjauninājumiem mūža garumā – kamēr vien darbojies jūsu GPS navigācijas ierīce vai arī, kamēr pastāvēs GARMIN. Cenu starpība pērkot navigācijas karti ar atjauninājumiem ir niecīga, kuru noteikti ietaupīsiet karšu atjauninājumus vienkārši paņemot no interneta GARMIN interneta vietnē, ne meklējot pazīšanos un citus speciālistus.

Par to, kā atjaunot GARMIN GPS navigācijas kartes varat izlasīt šeit: http://bit.ly/garmin-kartes. Turpat atrodams arī īss video par to, kā instalēt GARMIN GPS karšu atjauninājumus izmantojot GARMIN EXPRESS.

Views: 62

instagram
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail