CAR-COM-H7Pagājušā nedēļā automašīnai izdega tuvās gaismas lampa H7. Protams, ka iegriezos tuvākajā tirgotavā, lai iegādātos jaunu. Tirgotava bija degvielas uzpildes stacija ar ierobežotu lampu piedāvājumu. Iegādājos tur esošās tuvās gaismas lampas CAR-COM Halogen H7. Katram gadījumam iegādājos divas – tā teikt – rezervei. Ātri apmainīju un devos tālāk.

Vēlāk, vakarā iebraucot auto  stāvvietā pie nama sienas pamanīju, ka nomainītās lampas staru kūlis uz nama sienas ir augstāk par otru – nemainītā luktura gaismu. Nodomāju, ka nomainīto lampu neesmu ielicis īsti vietā. Pagrozīju – viss kā vajag. Atcerējos, ka ir dzirdēts par lampu defektiem. Ieliku otru nopirkto CAR-COM Halogen H7. Tas pats – tuvās gaismas staru kūlis ievērojami augstāk par otra luktura gaismu.

Dienu iepriekš auto bija servisā – varbūt tur kaut ko “saskrūvējuši”, kaut gan agrāk problēmu nebija. Iegriezos servisā – tur apgalvoja, ka lukturu gaismas nav regulējuši. Paņēma gaismu regulējuma kontroles ierīci – CAR-COM lampas gaisma pavisam “mežā”. Mēģināja noregulēt – neizdevās, jo regulējamai skrūvei vītne “beidzās”. Ielika cita ražotāja lampu – gaismas uzreiz bija iespējams noregulēt pareizi.

Tā, protams, katra izvēle, bet, ja iespējams – izvairieties no CAR-COM Halogen H7 lampām.

Views: 80

instagram
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail