CP-1MCP-4MAukstā laikā var pienākt brīdis, kad automašīnas akumulators ir nedaudz „par īsu” un īsti negriež vai pat „noģībst” pavisam. Nepatīkama sajūta, vai ne? Tad tiek meklēti ātrdarbīgi akumulatoru lādētāji, kāds cits auto, no kura akumulatora varētu „piepīpēt” vai iedarbināt savu auto velkot.

Man pašam arī tā ir bijis, kad, īpaši aukstā laikā, gribētos, lai akumulators griež sparīgāk. Vai arī – vienkārši pasaudzēt akumulatoru tad, kad auto nav tik atsaucīgs uz iedarbošanos „uz pirmo”. Biju redzējis vairākus dažādus uzlādējamos „palīgus” – pārnēsājamu ierīci, kuru uzlādē no tīkla un ar tā palīdzību atdzīvina „mirušus” automobiļus. Bet man tās visas ierīces likās smagas un arī … dārgas. Līdz pirms pāris gadiem, rudenī, kad vēl maciņos bija lati, ieraudzīju nelielu, simpātisku CARPOINT kombinēto ierīci – uzlādējamu akumulatoru un kompresoru vienā korpusā. Maksāja kaut kur starp 35 – 40 lati.

CARPOINT Jumpstarter aizmugures pusē ir iebūvēts kompresors, kuru darbina no ierīces akumulatora. Komplektā dažādi pārejas uzgaļi – no riepu ventīļa līdz adatai bumbu piesūknēšanai. Spiedienu kontrolē ar iebūvēto manometru.

CARPOINT Jumpstarter priekšpusē ir ievadligzda ierīces akumulatora uzlādei no 220V (komplektā sprieguma pārveidotājs) vai 12V automašīnas tīkla. Akumulatora uzlādes līmeni var pārbaudīt pēc signāllampiņu rādījumiem – sarkana gaisma – jālādē, zaļa – uzlādēts.

CP-3MCP-2MAtsevišķi ir divi izvadi ar 12V spriegumu, kur var pieslēgt ārējos patērētājus – mobilo telefonu, datoru, apgaismojumu, kas var noderēt ilgstoši atrodoties ārpus mājām. Apgaismošanai nelielā attālumā var izmantot iebūvētu lampu ar 4 led diodēm.

CARPOINT Jumpstarter esmu lietojis gan papildus auto akumulatoram īpaši aukstā laikā, gan arī iedarbinot 2 litru dīzeli ziemā, kad auto akumulators bija „miris”.  Parocīga un ērta ierīce. Vienīgi – periodiski vajag sekot līdz CARPOINT Jumpstarter akumulatora uzlādes līmenim, lai tas būtu darba spējīgs tad, kad visvairāk vajadzīgs un nav jāgaida, kamēr uzlādēsies.

Views: 76

instagram
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail