Pa laikam savā dzīves vietā pārskatu skapju, plauktu un atvilktņu saturu. Atrodas lietas, kas neglābjami nolietojušās, tomēr iepriekš kaut kā paglābušās no manas uzmanības. Tām viens ceļš – uz atbilstošo atkritumu konteineru.

Tomēr pārskatot pieminētās vietas atrodas arī tādas lietas, kas ir labā vai pat ļoti labā stāvoklī, bet dažādu iemeslu dēļ man pašam vairs nav vajadzīgas.

Tad tās salieku tukšos iepirkumu maisos un novietoju atkritumu konteineru tuvumā. Pat priecājos, ja maiss ar lietām pēc laika ir pazudis – tātad kāds šīm lietām ir atradis pielietojumu.

Nesen pārcēlos uz citu dzīvesvietu. Vispirms pārvesto mantību noliku tā, lai tā “nemaisās pa kājām”. Pēc kāda laika ķēros klāt un vērtēju pēc nolietojuma un kritērija: “vai man to vēl vajag?”.

Pēc šī otrā principa atlasītās, labās un vēl izmantojamās lietas saliku lielā RIMI iepirkumu maisā un novietoju pie atkritumu konteineriem, kā to esmu darījis daudzas reizes iepriekš.

Liels bija mans pārsteigums, kad pēc laika ejot garām šai vietai redzēju vēl lietojamās mantas (manā izpratnē) izbērtas uz asfalta, bet RIMI iepirkuma maiss bija pazudis.

Tātad “šajā pusē” iepirkumu maisi ir vērtīgāki par citām sadzīvē vēl izmantojamām lietām.

Views: 47

instagram
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail