Tajā rītā možā noskaņojumā slidināju pa saviem vaigiem, zodu un kaklu BRA*N bārdas trimmeri. Jutu kā nocirptie bārdas sari reizēm atsitās pret ādu tur, kur bārda neaug.

Tomēr trimmera dziesma šķita tāda gurdena, ar manāmu tendenci palikt lēnākai un lēnākai. Izlādējusies baterija, nodomāju. Aplūkoju bārdas trimmeri rūpīgāk. Izskatījās, ka atkal pienācis laiks to izjaukt un tīrīt. Kās jādara – jādara.

Apsēdos gaišā vietā pie loga. Pa rokai speciālā, BR*UN oriģinālā birstīte tīrīšanai. Tai blakus ZI*PO nazītis ar plānu, spicu un cietu asmeni. Tas trimmera “atvēršanai”. Process varēja sākties.

Ar ierastām kustībām birstītes sari notīra bārdas atliekas no asmenīšiem. Zināmās vietās iebīdīju naža asmens galu agregāta tīrāmā daļa atvērās. Hmmmm, šoreiz tas viss notika kaut kā pārāk viegli? Kādēļ tā? Jānoskaidro.

Kad viss bija iztīrīts un notīrīts, sapratu, “kur tas suns aprakts”. Nolūzušas pāris detaļu stiprinājuma “ausis”. Bez tām šis BRAU* bārdas aparāts virs normāli nespēja funkcionēt, iesprūda kustīgās detaļas. Līdz šim tas uzticami bija kalpojis vairākus gadus. Brīdi padomājis nolēmu šo trimmeri “laist pensijā” un lūkot tam aizstājēju.

Tuvākais veikals, kur atrodami bārdas trimmeri, vien dažu minūšu gājiena attālumā. Domājat, ka jauna aparāta iegāde ir viegls process? Kad pārdevējai izstāstīju par sava nāciena mērķi, nokļuvu grūtas izvēles priekšā. Viņa atvēra stikla vitrīnas divviru durvis un no tās ņēma dažādus trimmeru modeļus. Cits vienkāršs, cits komplektā ar veselu kārbu dažādu uzgaļu un citādu “pričendāļu”. Tiec nu gudrs, kam katrs no tiem ir domāts. Nolēmu iet vieglāko ceļu – izvēlējos no skata pavisam vienkāršu PH*LIPS bārdas trimmeri. Bez papildus ierīcēm. Un devos mājās.

Kā jums šķiet, vai vīrietim ir viegli pārnest mājās kādu jaunu ierīci vai mehānismu un to uzreiz neizmēģināt? Pat pirms lietošanas instrukcijas izlasīšanas. Jūsu atbilde ir pareiza. Tā ir “neizpildāmā misija”.

Ieslēdzu jauno trimmeri. Tas darbojās spindzēdams. Ko nu to rūcināt “pa tukšo”. Atcerējos, ka iepriekš ar BR*UN trimmeri atstājamās bārdas garumu vienmēr iestatīju uz “trijnieku”. Tad nu tāpat uz “trijnieku” iestatīju arī PHI*LIPS. Un uz priekšu, bārdā!

Wooow, kas tad notika! Manas, pirms dažām stundām jau pļautās, bārdas sari lūza sprakšķēdami un sparīgi lidoja visos virzienos. Atlikums bija apmēram puse no tā garuma, kāds bija palicis pirms jaunā aparāta “izmēģinājuma brauciena”.

Tieši tad arī manā galvā dzima jau virsrakstā minētais secinājums, ka “visi trijnieki nav vienādi”. Neatkarīgi no tā, kam tie pieder – BRAU*, PHILIP* vai vēl kādam citam.

Tagad pacietīgi gaidu. Ko gaidu? Līdz bārda ataugs līdz šajā sezonā plānotajam garumam.

Visits: 65

instagram
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail