Uz soliņa sēž divi vīrieši, sarunājas par šo un to, iemalko aliņu no kakliņa. Līdz viens no viņiem saka: Zini, man jāatzīstas, ka es jūtos neērti tevi tik ilgi te aizturot. Otrs vaicā: Kādēļ? Pirmais: Mani Saša palūdza tevi aizkavēt, jo pats aizgāja pie tavas sievas. Otrais vīrietis sāka smieties: Ai, Pēter! Tad tev pašam ātri jāskrien uz mājām, jo es neesmu precējies.

Sieva vaicā: Vīriņ, tu mani mīli? Vīrs atbild: Protams, mīļo sieviņ. Vai tad es varētu divdesmit gadus pavadīt pie televizora uz dīvāna nemīlamas sievietes dzīvoklī?

Jauns vīrietis ienāk bankā un saka ierēdnim: Studiju kredīta vietā es jums atdošu savu augstskolas diplomu. Ierēdnis vaicā: Kādēļ tā? Vīrietis: Nekur nevaru atrast darbu, jo diploms nedarbojas.

Sieviete no rīta uz darbu ejot ar pirkstu uzraksta uz kaimiņa netīrās mašīnas “Nomazgā mani”. Vakarā, nākot no darba redz, ka zemāk uzrakstīts “Ienāc, nomazgāšu”.

-Dārgā, mēs esam precēti tikai nedēļu, bet tu jau sāc mani lamāt. -Dārgais, tu man esi jau piektais vīrs, tā kā es pati labāk zinu, kad pienācis īstais laiks lamāties.

Uz šauras taciņas divas “indīgas” kaimiņienes, kuras gadiem ilgi nevar ciest viena otru. Viena saka: Es zinu, cik ļoti tu mani ienīsti, ka pēc manas nāves noteikti nāksi uzspļaut manam kapam. Otra: Ko tu saki, kaimiņien! Man nenāk ne prātā to darīt, jo ciest nevaru stāvēšanu rindā.

Ziniet, ka īstam vīrietim bikses daudz svarīgākas nekā sieva? Ir tik daudz vietu, kur var doties bez sievas, tomēr ne visur tur drīkst doties bez biksēm.

Sarunājas divi vīrieši: Dzirdēju, draugs, ka vakar biji aizgājis uz striptīzklubu. Kā gāja? Otrs atbild: Oij, bija lieliski! Gan atpūtos, gan nopelnīju. Pirmais: Kā tā? Pats uzstājies? Otrais: Nē, dejotājas biksītēs ieliku 50 euro, bet izņēmu 100.

Neremontējami sabojājies ledusskapis. Tēvs internetā nopērk jaunu ar piegādi un uzstādīšanu. Atved, uzstāda, pieslēdz, aizbrauc. Veco atsakās savākt. Tēvs ar dēlu veco ledusskapi no 3.stāva nones pagalmā pie atkritumu konteineriem, bet tur uzraksts: “Lielgabarīta atkritumus nenovietot! Sods 70 euro”. Tēvs turpat atrod papīra lapu, no kabatas izņem rakstāmo un uzraksta uz lapas: “Pārdod 30 euro”. Lapu iever ledusskapja durvīs. Abi uzkāpj dzīvoklī un paskatās laukā pa logu – vecā ledusskapja pagalmā vairs nav.

Views: 79

instagram
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail