Savā dzīvē sastopamies ar daudziem un dažādiem cilvēkiem. Cits parādās uz brīdi un aizslīd garām kā ainava aiz braucošās automašīnas loga. Savukārt cits piestāj uz īsāku vai garāku laika periodu, ar viņu veidojas ciešāka saskarsme, tādu “ielaižam dziļāk” savā iekšējā lokā un paši vairāk atveramies, uzticamies.

Iespējams, ka tieši šo cilvēku mums “sūtījusi” dzīve, lai palīdzētu atrast nepieciešamo līdzsvaru vai arī sakārtotu mūs “no iekšpuses” kādā noteikta, tajā brīdī ļoti nepieciešamā jomā.  Tas notiek dabiski un neuzkrītoši. Un interesanti ir tas, ka tajā brīdī, kad mēs vajadzīgo mācību esam apguvuši – šie cilvēki pazūd no mūsu dzīves. Katrai no šiem cilvēkiem, atkarībā no viņu zodiaka zīmes, piemīt savas īpašās spējas mūs mācīt un atbalstīt.

Auns. Auna enerģija var palīdzēt iekustināt kādas sen lolotas idejas īstenošanu, pamudināt uz spontāniem lēmumiem un rīcību. Mudinās uz fiziskām aktivitātēm un pievērts lielāku uzmanību savam ķermenim, lai tas būtu vesels.

Vērsis. Ja Tavā dzīvē ienāk Vērsis, tad, iespējams, Tev trūkst stabilitātes un drošības izjūtas. Esi pārāk iegrimis emocijās un mēģinājumos vienlaikus atrast atbildes uz 101 jautājumu. Atceries, ka ne viss šajā pasaulē ir jāizprot un ne uz visiem jautājumiem jāatrod detalizētas atbildes. Esi praktisks un palūkojies arī apkārt.  

Dvīnis. Ja Tu jūties iestrēdzis un pasīvs, pat vienaldzīgs (ai, gan jau – viss ir labi), iespējams, ka dzīve Tev atsūtīs Dvīni. Dvīņa enerģija iekustina un atver prātu jaunām idejām, palīdz nolaisties uz zemes, nospraust mērķus un sastādīt plānus to īstenošanai.

Vēzis. Tu esi ieracies darbos, izveidojis veiksmīgu karjeru vai biznesu, nauda pelna naudu, bet kaut kur pazudušas cilvēciskas emocijas, spējas rūpēties par sev tuvākajiem, tad gaidi savā dzīvē ienākam Vēzi. Vēzis iemācīs Tev būt ģimenē, kopienā, rūpēties par apkārtējiem.

Lauva. Tu vari būt talantīgs, zinošs un gudrs, tomēr bez pārliecības par savu nozīmīgumu, nedrošs un apmaldījies, savā ziņā “saplūdis ar pūli”. Tu to pats apzinies un tas sasaista aizvien ciešāk? Tā ir? Tad pastāv liela iespēja, ka Tavā dzīvē parādīsies Lauva. Lauva palīdzēs iegūt pārliecību par savām spējām, izcelt savu EGO, iemācīs kāpt uz dzīves skatuves un īstenot savus mērķus ar veselīgu pašpārliecinātību. Vienlaikus Lauva iemācīs vērtēt, kurš cilvēks ir pelnījis Tavu palīdzību un atbalstu, jo visiem tāpat nepalīdzēsi.

Jaunava. Ja Tevī ir daudz garīguma un emociju, patīk no reālās “zemes dzīves” atrautas lietas, esi pārliecināts par to, ka viss notiks tā, kā tam tāpat jānotiek, tad pie Tavām durvīm (nosacīti, protams) pieklauvēs Jaunava. Jaunava palīdzēs atrast līdzsvaru starp garīgumu un praktiskām lietām. Iemācīs saskatīt dzīvē vajadzīgo lietu un procesu savstarpējo saistību, noteiktu kārtību un sistēmu. Jaunava neļaus slinkot, vispirms mudinās uz praktiskām darbībām, lai pēc tam varētu nodoties arī garīgām lietām un atpūtai.

Svari. Svari Tavā dzīvē var ienākt tad, ja ātri pieņem lēmumus, neizvērtējot visas iespējas un rīcības sekas. Tevī var trūkt harmonisks līdzsvars starp materiālo vidi un garīgo pasauli. Vairāk domā par sevi, nevis par citiem cilvēkiem savā tuvumā. Svari palīdz ieraudzīt arī dzīves skaisto pusi.

Skorpions. Dzīvē ir brīži, kad jūti – ir pienācis laiks mainīties, pats vēlies to darīt, bet neproti. Esi iestidzis darba un dzīves rutīnā, tās materiālajā pusē un izklaidēs. Esi apjucis un apmaldījies savā iekšējā emocionālajā pasaulē, nesaproti tajā notiekošo. Tad Skorpioni ir tie, kas spēj izprast visdziļākās emocijas, pat ja pašiem dzīve ir samērā nesakārtota. Skorpioni parasti nerunā par savām emocijām. Tomēr, lai atvērtu Tavas dziļākās emocijas, Skorpioni, pat bez apzināta nolūka, spēj izmantot savu “šamanisko” ezotērikas – astroloģijas enerģiju. Un tās iespaidā sakārtosies Tava iekšējā emocionālā pasaule, izkristalizēsies konkrēti mērķi un soļi to īstenošanai. Parādīsies spēks pieņemt drosmīgus un radikālus lēmumus. (Ticiet man – par Skorpiona spējām esmu pats pārliecinājies. Tieši tā iespaidā arī tapis šis raksts)

Strēlnieks. Ja esi iestrēdzis perfekti, detalizēti sakārtotas dzīves pesimismā, tad kāds Strēlnieks mācīs Tev būt optimistam, skatīt dzīvi arī platekrānā ne tikai detaļās, neiespringt par neveiksmēm un neīstenotām idejām. Ticība un skaisti ceļojumi, garas pastaigas ir lietas, ko Tu vari piedzīvot kopā ar Strēlnieku.

Mežāzis. Mežāzis ir kā magnēts, kas pats “pielīp” pie tādiem cilvēkiem, kas nemāk strādāt. Mežāzis palīdzēs Tev tikt vaļā no slinkuma un čīkstēšanas, iemācīs optimizēt darba apstākļus un ievērot disciplīnu, piebremzēt nevajadzīgās emocijas. Jo lai arī Mežāži paši ir darbīgi un racionāli, tomēr uzmanīgi emociju izpausmē.

Ūdensvīrs. Ja Tu esi pārāk iegrimis sevī un neredzi apkārtējo cilvēku vajadzības un idejas, izolējies un nevēlies kontaktus ar citiem, tad Tavā dzīvē ienāks Ūdensvīrs ar savu enerģiju, kas ir nedaudz no šīs pasaules. Tādēļ Ūdensvīri dažreiz par apkārtējiem domā pārāk daudz. Tomēr Ūdensvīra enerģija ļauj arī atvērties jaunām iespējām, lai varētu sasniegt dzīvē to, ko Tu esi vēlējies.

Zivis. Ja dzīve pie Tevis atsūtījusi  Zivis, tad esi pārāk racionāls, ikdienas rutīnā iestrēdzis robots. Tev pietrūkst sapņošana un ļaušanās dzīves plūdumam, pietrūkst emocijas un dzīves garīgās daļa. Loģiski, ka noteikta lietu un procesu kārtība ir vajadzīga, tomēr sapņu un fantāzijas trūkums neļauj domāt plašāk un krāsaināk. Zivju ietekmē Tu iemācīsies pasapņot par paradīzi, par kosmosu un parunāt par tām visām tēmām, kas pilnībā nav izskaidrojamas ar zinātni vai loģiku. Un kāpēc gan ne ?

Neņemos apgalvot, ka visām zodiaka zīmēm piemīt tieši tādas spējas ietekmēt citu cilvēku emocionālo pusi un rīcību, kā iepriekš aprakstīju. Pats esmu Auns un vēl neviens nav atzinies, ka būtu viņu kaut kā īpaši ietekmējis (pasmaidu). Jo var pat notikt tā, ka cilvēks ienāk mūsu dzīvē uz kādu laika sprīdi, bet pietrūkst tā “klikšķa”, saslēgšanās. Pavada kādu laiku kā paralēlās, nesaistītās pasaulēs un aizslīd katrs savu ceļu.

Ideja šim rakstam “pasmelta” bezgalīgajās Interneta dzīlēs, tādēļ iespējama minimāla mana subjektīva ietekme.

Ja jums šis raksts patīk un domājat, ka tas varētu interesēt arī jūsu draugus un paziņas, tad iesakiet viņiem to, nospiežot uz kādu no zemāk redzamās attiecīgas sociālo  tīklu ikonas (Draugiem, Facebook vai Twitter).

….

Visits: 204

instagram
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail