Meita zvana tēvam: Tēti, man tev ir laba ziņa. Tēvs: Kāda, meitiņ? Meita: To naudu, ko samaksāji par mašīnas apdrošināšanu, neesi iztērējis veltīgi, kā tu tad teici.

-Jāni, tu taču esi jurists. Tev vajadzētu zināt ko var un ko nedrīkst. – Andri, juristam jāzina kā var tad, kad nedrīkst!

-Vai dzirdēji ka Antons vakar uz Lielās ielas atvēra dārglietu veikalu? -Nē. Vai liels pasākums bija? -Ne īpaši. Ieslēdzās signalizācija un ātri atbrauca policijas patruļa.

Uz nāves gultas guļ jurists. Atvadoties no dēliem viņš saka: Vecākajam dēlam es novēlu šo lielo māju, kuru tu tā gribēji, vidējam – naudu bankas kontā, bet jaunākajam, kurš nolēmis iet “manās pēdās”, atstāšu savus klientus, kuri tevi baros visu savu mūžu.

Ja esi apsaldējies, tad labāk dzert nevis karstu pienu ar medu, bet gad konjaku ar medmāsiņu.

Pie dzīvokļa durvīm zvana. Žanis atver tās un redz iepriekš nemanītu skaistu sievieti īsā, piegulošā kleitiņā. Viņa saka: Esmu jaunā kaimiņiene. Tikko ievācos. Gribu iet kaut kur iedzert, padejot un pēc tam pamīlēties. Vai esi brīvs šovakar? Žanim no redzētā un dzirdētā aiz uztraukuma pat mute palikusi sausa: Jā, brīvs. Sieviete nopriecājas: Tas gan jauki! Pieskatīsi manu sunīti?   

-Jura, es tev atnesu atdot parādu. -Vai visu parādu? -Ja tu nepārskaitīsi, tad visu.

Kas tas ir: ja cilvēkam tās ir, tad parasti to neviens neredz, bet kad to nav – uzreiz pamana. Cilvēka smadzenes.

Audzinātāja bērnudārzā: Monika, bērniņ, nedari tā! Tavam tēvam mati kļūs sirmi. Monika: Tēvs par to būs ļoti priecīgs, jo viņš ir plikpauris.

-Kā tu domā, Pēteris prot glabāt noslēpumus? -Pavisam noteikti! Viņam pirms trim gadiem palielināja algu, bet sieva par to joprojām nezina.

Klausies dēls un iegaumē ko es teikšu: sieviete vienmēr ir kā pārsteigums, bet ne vienmēr kā dāvana.

-Zini, Anna, vakar vīrs man teica, ka mans “indīgums” pietiktu ne tikai viņam, bet vēl trim cilvēkiem. -Un tas tevi pārsteidz? -Man tomēr liekas, ka viņš mani par zemu novērtējis.

-Vai zināji, ka pats briesmīgākais no kā nevarot izārstēt ir sieviešu alkoholisms?  -To tu man vari nestāstīt. -Kādēļ? -Mans otrais vīrs nomira no sieviešu alkoholisma.

Dzīvē nekad nav otra iespēja radīt pirmo iespaidu!!!

Ja jums šis raksts patika un domājat, ka tas varētu interesēt arī jūsu draugus un paziņas, tad, lūdzu, iesakiet viņiem to, nospiežot uz kādu no zemāk redzamās attiecīgas sociālo  tīklu ikonas (Draugiem, Facebook vai Twitter).

Views: 94

instagram
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail