Ko cilvēks var darīt mājās vēsos un tumšos vakaros? Kaut ko garšīgu ieēst un iedzert. Var. Izlasīt kādu ilgāku laiku plauktā novārtā atstātu grāmatu. Var. Noskatīties televīzijā interesantu filmu vai pārraidi par ceļojumiem uz siltajām zemēm. Var. Daudz ko var.

Tajā iespējamo mājas vakara darbu sarakstā var arī atrast vietu sen neaiztiktu skapja plaukta vai atvilktnes pārrevidēšanu, kur nereti glabājas visādas lietas no aizvēsturiskiem laikiem. Dažas no tām tur nokļuvušas ar domu – varbūt kādreiz noderēs! Citas – saistās ar atmiņām par interesantiem dzīves notikumiem vai sastaptiem cilvēkiem.

Tā reiz notika arī ar mani. Parakājos šur un tur. Atradu pāris melnbalto fotogrāfiju no windsurfinga (vindsērfinga) pasākumiem Ungura ezerā, Cēsu pusē.

Neņemos apgalvot tieši kuri pasākumu mirkļi tverti šajās fotogrāfijās, bet atceros, ka pagājušā gadsimta astoņdesmitajos gados Ungura ezerā notika vismaz divas lielākas vindsērfinga sacensības burāšanā. Viena bija žurnāla “Lauku Dzīve” balvas izcīņa, bet otra “CATA” balvas izcīņa.

Tā nu sagadījās, ka kādā citā “drošā vietā” atradu vēl dažas atmiņas no “tiem laikiem”. Tie ir divi vimpelīši “Cēsis-81 Ungurs” un “Ungurs 84 Cēsis”, kā arī keramikas medaļa “SERF Ungurs 84”.

Ja kāds no lasītājiem (skatītājiem) atpazīst sevi vai kādu citu – atceries, ka bija tādi jauki laiki, kad bijām ne tikai smuki, bet arī pa kādiem četrdesmit gadiem (uij, cik tas ir daudz!!!) jaunāki un dullāki.

Ir iespēja uzzināt ko vairāk par vindsērfinga iesākumiem senajos astoņdesmitajos gados. Vienkārši spied uz saiti (linku) tepat blakus: Windsurfinga slimība Latvijā – piksens.com

Views: 116

instagram
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail