Šorīt tā agrāk no rīta pamostoties pirmais ko darīju – internetā meklēju ziņu, kā beigusies NHL Stenlija kausa spēle starp Vankūveras “Canucks” un Edmontonas “Oilers” komandām.

Sāku meklēt Latvijas ziņu lapās. Nekā. Tukšums. Sliņķi, nodomāju.

Sameklēju NHL lapu. Tur rāda rezultātu 3 : 4 “Oilers” labā. Eh!, nodomāju. Šajā spēlē nepaveicās. Uzvarēs nākošajā.

Pabrokastoju. Ieskatos atkal ziņu lapās – “Canucks” esot uzvarējis ar 5 : 4. Vai nav kāda kļūda. Tā reizēm notiek. Ko tad es redzēju pirms dažām stundām? Vecās ziņas?

Pēc brīža pār mani nāca “apgaismība”, ka, laikam vēl esot miega iespaidā, vēl īsti nepamodies, neuzmanīgi skatījos. NHL weblapā rādīja tā brīža rezultātu, kad spēle vēl nebija beigusies.

Rezultāts (ciparu ziņā) liels, kaut metienu skaits pa vārtiem mazāk par 20. Krietni pabojāja vārtsargu statistiku. Tas, manuprāt, liecina, ka abas puses bijušas uzmanīgas un nav centušās pretinieku vienkārši “nomētāt” vai arī viens otram nav ļāvuši to darīt.

Lielisks sakums Artūram Šilovam! Mūzā pirmā Stenlija kausa četrās spēlēs trīs uzvaras. Ne velti par viņu raksta un runā gandrīz vai visā Kanādā. Tā tik turpināt!

Nākošā “Canucks” spēle, pēc maniem laika aprēķiniem , tās pašas dienas rītā, kad pasaules čempionātu sāks Latvijas hokeja izlase. Šoreiz bez Artūra Šilova vārtos. Esmu pārliecināts, ka savu kvalitāti viņš daļai hokeja pasaules viņš parādīja jau pirms gada. Tagad pienācis laiks to parādīt hokeja pasaules atlikušajai daļai – NHL un Stenlija Kausam.

Mums ir paveicies, ka šogad Latvijā varam vienlaikus sekot līdzi pat diviem augsta līmeņa hokeja turnīriem vienlaikus. Īsts hokeja pavasaris dubultā.

Views: 34

instagram
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *