Vispār es pats īpaši neticu visādiem brīnumlīdzekļiem, kuri tik ļoti samazina automašīnas degvielas patēriņu, vai arī atjauno metāla detaļas “gluži vai jaunas”.  Ja viss, ko sola, būtu taisnība – veikalu plaukti vai lūztu no šiem piedāvājumiem. Neticu, tomēr nolēmu pats uz sava auto (savā auto) izmēģināt vienu no tiem – XADO piedevu dīzeļdegvielai, kura attīra motora barošanas sistēmas detaļas un tās pasargā arī dilšanas. Ceru, ka sliktāk jau nepaliks.

Pirms kādiem desmit vai nedaudz vairāk gadiem kādā servisā Rīgā man piedāvāja līdzīgu produkciju. Neesmu pārliecināts, vai to arī sauca XADO. Vispirms degvielas tvertnē vajadzēja iepildīt dīzeļa barošanas sistēmas tīrītāju (maza pudelīte vai tūbiņa). Tad braukt līdz degvielas tvertne gandrīz tukša. Iepildīt degvielu un vēl nedaudz nobraukt – kā man teica – galvenais, lai barošanas sistēmas tīrītājs (1.piedeva) degvielas tvertnē “nesatiekas” ar otro piedevu, kuru iepilda pēc tam un degvielu piepilda pilnu tvertni.Man apsolīja, ka efekts būšot manāms apmēram pēc 500 km nobraukuma. Ja jūs zinātu, kā gaidīju tos 500 km? Un sagaidīju. Neticami, bet gandrīz kilometrs kilometrā – apmēram ap 500 km nobraukuma motora darbība kļuva nedaudz klusāka un tas palika, manuprāt, atsaucīgāks uz gāzes pedāļa nospiešanu. Salīdzinoši lēti tas nebija – katra no piedevām maksāja tuvu pie 20 Latiem (Ls).

Tad nu tagad nolēmu pamēģināt šo – XADO Multi Cleaner ar detaļu virsmu aizsargātāju pret dilšanu (revitalizantu).

Iepakojumā (skatīt attēlu) 250 ml flakons ar XADO Multi Cleaner, kuram esot šādas spējas:

  • Attīra dīzeļmotoru barošanas sistēmas detaļu (vārstu, degkameru, sprauslu) virsmas no visa veida nosēdumiem, līdzvērtīgi attīrīšanai speciālos stendos;
  • Izvada ūdens daļiņas no degvielas tvertnes un degvielas cauruļvadiem;
  • Metāla detaļu virsmās aizpilda mikroporas;
  • Samazina berzi starp metāla detaļām un paildzina to darba mūžu;
  • Neietekmē kvēpu filtru darbību;
  • Paredzēts viens iepakojums (250 ml flakons) uz 40 – 60 litriem dīzeļdegvielas;
  • Ieteicams lietot ik pēc 5 000 km nobraukuma.

Lietošana:  XADO Multi Cleaner  ielej nepilnā degvielas tvertnē un tad piepilda degvielas tvertni “līdz vākam”.

XADO Multi Cleaner tiek izgatavots Harkovā, Ukrainā. Pēc internetā pieejamās informācijas, šī rūpnīca iepriekš ražojusi produkciju PSRS un Krievijas, arī Ukrainas, bruņoto spēku vajadzībām. Tādiem mērķiem tika piesaistītas gudras galvas.

Par saviem novērojumiem un secinājumiem par XADO Multi Cleaner lietošanu uzrakstīšu pēc laika.

PAPILDINĀTS:  Te varat izlasīt, kādi bija rezultāti lietojot XADO Multi Cleaner

Visits: 103

instagram
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail