Cilvēka galvas niezēšanai var būt vairāki iemesli. Piemēram, alerģija pret kaut ko vai arī galvas ādas problēmas. Vai arī galvas niezēšana var signalizēt par kādiem būtiskiem iespējamiem dzīves notikumiem.

Ja niez galvas augšdaļa, tad iespējamas izmaiņas cilvēka finansiālajā stāvoklī, vai arī gaidāmas nopietnas sarunas. Reizēm abas lietas savstarpēji saistītas.

Ja galvas augša niez nedaudz pa labi, tad gaidāms pozitīvs notikums, ja pa kreisi – sarunas var būt mazāk patīkamas.

Ja niez deniņi, tad gaidāma vilšanās kādā jautājumā, kurā ieguldīts darbs un līdzekļi.

Pieres zona tiek saistīta ar cilvēka garīgo spēju un dzīvības enerģija saplūšanu. Ja gribās kasīt pieri, tad gaidāma svarīga tikšanās, kas saistīta ar nopietna lēmuma pieņemšanu. Ja niez labajā pusē – tikšanās būs ar vīrieti, ja niez kreisajā pusē, tad – ar sievieti.

Pakauša niezēšana var liecināt par lielām, pozitīvām izmaiņām dzīvē. Patīkams, kaut arī dārgs, pirkums, tikšanās ar mīļiem cilvēkiem vai kāds cits patīkams pārsteigums. Reizēm nieze pakauša daļā brīdina arī par drīzu nepieciešamību pieņemt kādu grūtu un svarīgu lēmumu.

Ja niez labā auss, tad par jums nepatīkamas lietas runā tuvi cilvēki, ja kreisā – tad svešinieki.

Cilvēki kopš seniem laikiem ir ticējuši dažādiem citas pasaules spēkiem un pazīmēm. Pazīmes var būt labas un sliktas. Daudzi arī mūsdienās cenšas ievērot un tulkot šīs pazīmes, tā mēģinot uzzināt laicīgi to, ko sev vai sev tuvajiem sola nākotne.

Ticēt vai neticēt tam, ko izlasījāt iepriekš – katra paša izvēle. Tas tā, ar humora pieskaņu.

Visits: 114

instagram
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail