Pašpietiekams vīrietis nebūt nav uz pasauli apvainojies un sevī noslēdzies vientuļnieks. Viņi sabiedrībā ir visai īpaši populāri, jo viņi spēj pieņemt lēmumus, ir atbildīgi par tiem. Neveiksmju gadījumos nenoveļ vainu uz citiem.

Pašpietiekamam vīrietim dzīvē ir savs, tuvāks vai tālāks, mērķis, un tā sasniegšana ir viena no lielākajām prioritātēm. Tomēr  viņš nav noslēgts īpatnis vai fanātiķis, bet labprāt socializējas, lai gūtu jaunas idejas vai uzklausītu pamatotu kritiku. Visu informāciju “filtrē” tikai caur savu vērtību sietu. Tas gan nenozīmē, ka viņš nepieļauj atšķirīgus viedokļus, kaut tos, pārsvarā gadījumos, “pieņem zināšanai”.

Šāds vīrietis labprāt strādās kopā ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem, bet netērēs laiku, lai par savu taisnību pārliecinātu tos, kuri viņam nepiekrīt.

Pašpietiekams vīrietis ne tikai cenšas gūt panākumus darbā un atzinību sabiedrībā, bet arī meklē iespējas attīstīties. Apgūt jaunas zināšanas un praktiskas iemaņas. Tajā paša laikā viņam nav nekādu problēmu veikt arī pavisam vienkāršas (praktiskas) lietas darbā vai mājās, sadzīvē.

Pašpietiekams vīrietis nevēlas sev blakus cilvēku, kas par katru cenu cenšas viņu mainīt, “labot”. Tas svarīgi arī attiecībās ar sievieti, jo šāds vīrietis ir pieradis vadīties pēc saviem principiem un, lai tos mainītu, ir jābūt nopietniem argumentiem.

Tajā pašā laikā viņš necenšas mainīt sievieti, ciena to un atbalsta viņas mērķu sasniegšanā. Ja tādi ir. Kā divas vienlīdzīgas personības. Pašpietiekams vīrietis saprot atbildību, kādu tas uzņemas sākot nopietnas attiecības ar sievieti un ģimenes veidošanu. Bet sievietei nevajadzētu cerēt, ka visas viņas līdzšinējās problēmas uz saviem pleciem pārņems vīrietis un tālāk viss notiks pēc viņas prāta.  Attiecību sākumā var būt nopietna, pieaugušu cilvēku saruna par šiem “likumiem”. Ja netiek panākta vienošanās, tad ceļi šķiras. Bez skandāliem, aizvainojuma un apvainojumiem.  

Šis raksts ir turpinājums iepriekšējam ierakstam: Kāds ir pašpietiekams cilvēks. (spied uz pa kreisi redzamo saiti, lai to izlasītu). Turpinājumā gaidāms radniecisks raksts, kurā pastāstīšu, kāda ir pašpietiekama sieviete. Tā publicēšanas laiks nav “aiz kalniem”, ieskatieties te. Būs interesanti.

Kā kļūt par pašpietiekamu vīrieti var uzzināt arī izlasot Deivida Deidas grāmatu “Īsta vīrieša ceļš“.

Ja jums šis raksts patīk un domājat, ka tas varētu interesēt arī jūsu draugus un paziņas, tad, lūdzu, iesakiet viņiem to, nospiežot uz kādu no zemāk redzamās attiecīgas sociālo  tīklu ikonas (Draugiem, Facebook vai Twitter).

Views: 102

instagram
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail