Šodien sākoties Marsa ietekme visā tajā, kas notiek un notiks ap mums līdz pat marta beigām. Neesmu ne astrologs, ne arī dikti zinošs šajā visā jomā, tomēr daudz kas no lasītā man simpatizēja. Varbūt tādēļ, ka savā būtībā esmu lietu un notikumu noteiktas kārtības piekritējs. Tātad īsumā par to, kā varētu izpausties Marsa ietekme.

Šis laiks būs raksturīgs ar to, ka liela daļa cilvēku vadīsies pēc konkrēti nospraustiem mērķiem. Iespējams, ka tiekšanās uz savu mērķu īstenošanu notiks bez žēlastības un citu iežēlināšanas. Savukārt citi uz savu mērķi virzīsies ļoti pacietīgi, pat tikpat pacietīgi paciešot īslaicīgas neveiksmes un zaudējumus.

Pieaugs cilvēku ambīcijas un interese par izaugsmes iespējām karjerā. Būs cenšanās sevi pierādīt un gūt profesionālos sasniegumus, lai par to saņemtu atzinību. Var gadīties, ka šo mērķu sasniegšanai tiek izmantots auksts aprēķins un egoisms, sevis nostādīšana pāri citiem.

Tie, kuriem ir dota vara, dos konkrētus, lakoniskus norādījumus bez liekām un emocionālām detaļām, bet būs prasīgi un nepiekāpīgi norādījumu izpildē. Tajā pašā laikā šiem cilvēkiem patiks saņemt tikpat īsus un konkrētus norādījumus “no augšas” ar iespēju izpausties radoši to izpildē.   

Iespējama savu spēku un spēju pārvērtēšana, protesti un asumi. Līdz pat konfliktiem un konfrontācijai ar spēka un varas pārstāvjiem.

Nav ieteicams uzsākt ko radikāli citu un jaunu, bet tā vietā maksimāli izmantot to, kas jau ir. Jāsargā sevi no asiem priekšmetiem (bet noskatīju sev jaunu, smuku nazi), jābūt uzmanīgam lai neiedzīvotos traumās un nenonāktu kādā avārijā.          

Views: 61

instagram
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail