Netalantīgu cilvēku nav. Daba katru no mums ir apveltījusi ar kādām īpašām spējām. Tomēr ne jau visiem dabas dotās spējas parādās jau jaunībā. Daudzi savas spējas apjauš daudz vēlāk. To zināšana un prasmīga izmantošana nodrošina panākumus dzīvē. Mazina varbūtību, ka centies kaut kur nokļūt ar lielām pūlēm, kaut tā vietā – ir jomas, kurās pati daba ir nolēmusi palīdzēt.

Lai uzzinātu kādas spējas daba jums ir piešķīrusi jau kopš dzimšanas, jāņem papīra lapa un rakstāmais. Spējīgākie var uzreiz skaitīt galvā. Ko skaitīt?  Savas dzimšanas dienas datuma skaitļus. Piemēram, ja dzimšanas diena ir 29.05.1989., tad skaitām kopā skaitļus: 2+9+0+5+1+9+8+9 = 43 = 4+3 = 7.

Tātad saskaitot kopā savas dzimšanas dienas datuma skaitļus iegūst ciparu robežās no 1 līdz 9. Tas arī ir “talanta skaitlis”. Iepriekš minētajā piemērā talanta skaitlis ir 7. Tālāk jālasa katra skaitļa skaidrojumu, lai uzzinātu kurā sfērā varētu būt vislielākie panākumi.

1 – spējīgs līderis. Cilvēki ir neatlaidīgi, iniciatīvas bagāti, atbildīgi un komunikabli. Dzimuši vadītāji. Spējīgi gūt lielus panākumus jebkurā kolektīvā darbā, spēj aizraut un vadīt cilvēkus.

2 – miermīlīgs un diplomāts. Spēj panākt vienošanos un risinājumu gandrīz jebkurā konfliktā vai strīdā, apkārtējos (arī oponentus) noskaņot sev labvēlīgi. Īpaši labvēlīgas profesijas: psihologi, advokāti, diplomāti un uzņēmēji.

3 -dzīvespriecīgs un iedvesmojošs. Izceļas ar bagātu iztēli, enerģiskumu un tieksmi radīt. Prot tik pārliecinoši izklāstīt savu viedokli, ka pat labi paziņas ar grūtībām var atšķirt, kur patiesība, kur “pasakas”.

4 – praktisks un koncentrējies. Spēj labi koncentrēties un pievērš uzmanību arī detaļām. Var gūt panākumus gan ļoti sarežģītos darbos, gan arī vienveidīgos darbos. Spēj veikt grūtus aprēķinus  un sastādīt precīzus plānus. Lieliski īsteno savas spējas finanšu sfērā, arhitektūrā un konstruktora darbā.

5 – zinātkārs un enerģisks. Tiecas iepazīt apkārtējo pasauli, analizēt un izskaidrot tās parādības. Apveltīti ar lielām spēka rezervēm, kas ļauj atklāt sev un apkārtējiem jaunu zināšanu horizontus.  Var kļūt par lieliskiem arheologiem, zinātniekiem un skolotājiem.

6 – uzticīgs un pienākuma cilvēks. Savus apjomīgos enerģijas krājumus viņi realizē kalpošanā augstiem cilvēces mērķiem. Var būt lieliski skolotāji, ārsti, audzinātāji.  Pat tad, ja strādā citā arodā, atbalsta un palīdz sev tuviem cilvēkiem – dod noderīgus padomus un lieliski audzina bērnus.

7 – radošs un gudrs. Apveltīts ar spēcīgu intelektu un analītiskām spējām. Cenšas apgūt informāciju, izprast lietu būtību un saikni starp pasaules parādībām. Ir vērīgi. Spēj redzēt “cauri cilvēkiem”. Veiksmīgi intelektuālā darbā un jaunradē. Var piemīt arī ekstrasensorās spējas.

8 – spēks un griba. Spēj iziet no vissarežģītākajām situācijām, pārvarēt visus šķēršļus ceļā uz nosprausto mērķi. Gūst panākumus jebkurā jomā, kas prasa morālo vai fizisko izturību. Labi sportisti.

9 – radošs. Tic ideāliem un tiecas pēc pilnības. Dziļi izjūt skaistumu. Ir radoši. Realizē sevi vārdu mākslā, aktiermākslā, mūzikas komponēšanā.

Tagad zini, ar kādiem talantiem tevi jau kopš dzimšanas apveltījusi daba. Varbūt jau darbojies atbilstošā jomā un šeit lasītais tikai apliecina, ka savu enerģiju virzi pareizā virzienā.  Ja nē, tad ir vērts apsvērt mainīt savu darbošanās nozari un gūt lielāku gandarījumu no tā ko dari.

Apzināti no paša sākuma nepieminēju vārdu “numeroloģija”, jo zinu, ka joprojām ir daudz cilvēku, kuri aiz šī vārda saskata nez kādu mistiku vai pagānismu un tālāk nemaz nelasa. Ja nonāci līdz šīm rindām, pastāv iespēja, ka iepriekš izlasīto jau salīdzināji ar savu darbības jomu un paša izjūtām. Secinājumus jāizdara pašam.

Raksts tapis izmantojot weblapā www.your-life-studio.com pieejamo informāciju.

Views: 119

instagram
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail